Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

14.04.2013 10:00

Chcielibyście usprawnić operacje wyszukiwania plików i folderów w Waszych komputerach? Poszukujecie sprawdzonego odtwarzacza filmów w jakości HD lub konwentera, pozwalającego szybko i wygodnie zmieniać format materiałów wideo? Jeśli tak, sprawdźcie pozycje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Jednym z najciekawszych narzędzi debiutujących w minionym tygodniu na łamach naszego portalu jest darmowe oprogramowanie antywirusowe UnThreat Free Antivirus 2013, które przeznaczone jest do ochrony systemu Windows przed takimi zagrożeniami jak wirusy, konie trojańskie, robaki, rootkity oraz komponenty szpiegowskie. Program funkcjonuje w oparciu o autorski silnik zabezpieczający State-of-the-art Anti-Virus engine, który w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie odczytywane, zapisywane i kopiowane dane na dysku komputera. W przypadku wykrycia zainfekowanych danych UnThreat Free Antivirus oferuje funkcję usunięcia zagrożenia lub zablokowania i wysłania niebezpiecznego pliku do mechanizmu kwarantanny. Z poziomu okna głównego programu użytkownik ma możliwość przeprowadzenia szybkiego skanowania uruchomionych procesów i usług, jak również przeskanowania wybranych folderów i lokalizacji na dysku twardym.

Obraz

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutantów znajdziemy darmową aplikację AltaSonita do odszumiania zdjęć cyfrowych, konwenter dokumentów PDF do plików tekstowych PDF Shaper, niewielkie i dosyć specyficzne narzędzie do wyszukiwania plików oraz folderów Listary, a także darmowy emulator wirtualnych napędów w systemie Windows o nazwie OSFMount. Swoją uwagę warto zwrócić także w stronę odtwarzacza plików wideo Splash PRO EX oraz darmowego i w pełni kompleksowego konwentera multimediów Video to Video, który wspiera ponad 200 najpopularniejszych formatów wideo/audio. Nie zabrakło również pozostałych, bardziej rozbudowanych, ale płatnych programów zabezpieczających firmy Scandium Security UnThreat Pro Antivirus i UnThreat AntiVirus Internet Security 2013.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)