Pokaż zdjęcia na telewizorze. Adobe Lightroom działa na Apple TV

Strona głównaPokaż zdjęcia na telewizorze. Adobe Lightroom działa na Apple TV
26.07.2016 18:42
Pokaż zdjęcia na telewizorze. Adobe Lightroom działa na Apple TV
bDYIKsPq

Adobe Lightroom to już nie tylko program do wywoływania zdjęć przed retuszem w Photoshopie. Dzięki aplikacjom mobilnym jest to narzędzie dla każdego, a najnowszy członek rodziny pozwoli cieszyć się zdjęciami w salonie… o ile stoi tam Apple TV czwartej generacji.

bDYIKsOJ
350180443011900873

Adobe udostępnił właśnie aplikację Lightroom dla Apple TV. Można z niej skorzystać z subskrypcją Creative Cloud i uzyskać dostęp do zdjęć synchronizowanych z Lightroomem na komputerze i urządzeniach mobilnych. Na telewizorze przystawka pokaże oczywiście najnowszą wersję zdjęcia ze wszystkimi poprawkami wprowadzonymi w Lightroomie na innych urządzeniach.

350180443012031945

Celem tego posunięcia jest zapewnienie jak najlepszej jakości oglądanym zdjęciom, bez względu na to, gdzie są wyświetlane. Dzięki Apple TV można pokazywać galerie na dużym ekranie w salonie. Aplikacja będzie wyświetlać zdjęcia w postaci eleganckiego pokazu slajdów, który w każdej chwili można zatrzymać, by powiększyć wybrane zdjęcie. Nawigacja została przystosowana do pilota firmy Apple i zapowiada się bardzo wygodnie.

bDYIKsOL

Aplikację znajdziecie już w sklepie Apple TV, a z naszej bazy programów możecie pobrać współpracujące z nią wersje Lightrooma dla Windowsa, OS X, Androida i iOS-a. Warto przypomnieć, że w aplikacjach mobilnych można korzystać z edytora zdjęć bez płatnego abonamentu Creative Cloud – wystarczy założyć konto.

Udostępnij:
bDYIKsPH