Polowanie na stare serwery wciąż trwa! Używasz, wiesz gdzie taki pracuje? Daj znać i wygraj nagrody!

Polowanie na stare serwery wciąż trwa! Używasz, wiesz gdzie taki pracuje? Daj znać i wygraj nagrody!
Redakcja

21.05.2015 17:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miesiąc temu wspólnie z polskim oddziałem Microsoft ogłosiliśmy Akcję Aktualizację. Szukamy serwerów pracujących pod kontrolą starego systemu Windows Server 2003. Niedługo zakończy się wsparcie techniczne dla tego produktu i to mała niespodzianka z tej okazji. Mamy dobrą wiadomość, ponieważ zgłoszenia cały czas napływają, a pula gadżetów dla osób zgłaszających powiększyła się, przedłużamy akcję o kolejne dwa tygodnie - wciąż możecie zatem podrzucać nam upolowane sztuki.

Jak wziąć udział w naszej akcji specjalnej i zostać myśliwym? Jeśli używacie serwera z systemem Windows Server 2003, np. w swojej firmie, lub wiecie kto używa takiego serwera – może na przykład Wasz pracodawca – zgłoście to, a nie pożałujecie. Zgłaszając stary serwer napiszcie przy okazji, dlaczego Waszym zdaniem to właśnie Wasz typ powinien otrzymać nagrodę w postaci nowego rackowego serwera Dell z linii PowerEdge R220 z dyskami twardymi oraz najnowszym Windows Server 2012 R2! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy to najciekawsze. Pamiętajcie, nie spodziewamy się serwerów ze stacji kosmicznej. Liczy się przede wszystkim Wasz pomysł i inwencja, niezależnie od tego, czy to serwer w wielkim datacenter czy w biurze pod stołem. Jeśli w zgłoszeniu podacie też swoje dane, sami również macie szansę otrzymać dodatkową niespodziankę. Pamiętajcie, że jedna osoba może zgłosić więcej niż jeden stary serwer (pod warunkiem, że pracują w różnych lokalizacjach).

Dodatkowo zgłoszone w konkursie firmy otrzymają możliwość preferencyjnego zakupu systemu Windows Server 2012 R2. Rabat na licencję serwerową oraz licencje dostępowe CAL wynosi do 10% przy zakupie komercyjnej licencji Open License dla firm nieposiadających opiekuna w Microsoft. Ta promocja trwa do 15 czerwca 2015 roku i obejmuje zakup minimum 5 i maksimum 250 licencji u jednego klienta. Oferta ta skierowana jest wyłącznie do firm, ale klienci sektora publicznego i edukacyjnego jak najbardziej mogą być zgłaszani w naszym konkursie i również mają szansę na wygranie nowiutkiego serwera.

Zapraszamy do polowania, szczególy znajdziecie na specjalnej stronie. Akcja potrwa jeszcze do 29 maja. Życzymy powodzenia!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)