MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailPolymail
Polymail ikona

Polymail2.1.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polymail to klient poczty, który oprócz standardowych funkcji, oferuje szereg przydatnych dodatków, które wykorzystać można zarówno w organizowaniu wiadomości, jak i podczas pisania maili.

Jednocześnie Polymail nie jest programem o rozbudowanych opcjach konfiguracyjnych. Oferuje bardzo elegancki interfejs o umiarkowanej konfigurowalności. Niemniej wśród ustawień Polymail najbardziej wyróżnia się możliwość tworzenia licznych reguł dotyczących odbierania i wysyłania wiadomości.

Polymail obsługuje konta Gmaila, części usług pocztowych Microsoftu oraz iCloud, Yahoo! i FastMail. Samodzielnie można konfigurować także inne konta IMAP, ale ta funkcja jest na razie w fazie testowej.

Za pomocą programu można także za pomocą kilku kliknięć definiować reguły dotyczące powiadomień, np. jeśli odbiorca nie odpowie na wiadomość w określonym przez użytkownika terminie. Przydatną funkcją jest także możliwość wypisania się z subskrypcji za pomocą jednego kliknięcia, w pełni zautomatyzowanym procesie.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań224
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku70.11 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Polymail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)