Popularny odtwarzacz foobar2000 trafia do sklepu z aplikacjami Windowsa 10

Popularny odtwarzacz foobar2000 trafia do sklepu z aplikacjami Windowsa 10

Popularny odtwarzacz foobar2000 trafia do sklepu z aplikacjami Windowsa 10
Oskar Ziomek
26.03.2018 16:30, aktualizacja: 26.03.2018 16:49

Do sklepu z aplikacjami Windowsa 10 trafił kolejny ciekawy program, który od lat wykorzystywany jest przez wielu użytkowników Windowsa. Mowa o odtwarzaczu multimedialnym foobar2000, którego jedną z cech rozpoznawczych, poza ponadprzeciętną jakością odtwarzania, jest interfejs, który w szerokim zakresie można dostosować do indywidualnych preferencji. Choć na oficjalnej stronie projektu przeczytać można, iż aplikacja trafiła do Sklepu jedynie w ramach eksperymentu, to już teraz warto sprawdzić jej możliwości, bo działa stabilnie i może z powodzeniem zastąpić inny, dotychczasowy odtwarzacz.

Obraz

O dostosowanie wyglądu interfejsu poproszeni zostaniemy bezpośrednio po pierwszych uruchomieniu. Skorzystać tu można z kilku gotowych układów oraz kilkunastu tematów kolorów, ale warto wiedzieć, że modyfikacje można wprowadzać także później, ręcznie wybierając kolorystykę w ustawieniach.

Zależnie od wybranego widoku, na ekranie zobaczyć możemy między innymi listę albumów, metadane utworu, graficzne wizualizacje podczas odtwarzania czy equalizer. Tworzyć można własne listy odtwarzania, a wszystko obsługiwać przy pomocy klawiaturowych skrótów, które w preferencjach można edytować.

Obraz

Aplikacja poradzi sobie z odtworzeniem między innymi formatów MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, Opus, FLAC, WAV oraz AIFF i pozwala instalować dodatkowe moduły. Te pozwalają rozszerzyć jeszcze bardziej funkcjonalność, na przykład o kolejne obsługiwane formaty czy konwertowanie plików pomiędzy nimi.

Odtwarzacz foobar2000 dla Windowsa dostępny jest do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania. Wersję dla interfejsu Modern, która trafiła do Sklepu, znajdziecie w rozwijanym menu Wszystkie wersje.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (83)