Powerbank Xiaomi to 10 000 mAh, USB Type-C i bardzo niska cena

Powerbank Xiaomi to 10 000 mAh, USB Type-C i bardzo niska cena

Powerbank Xiaomi to 10 000 mAh, USB Type-C i bardzo niska cena
08.03.2016 10:59

Za co uwielbiamy Xiaomi? Ten chiński producent oferuje świetny sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Teraz do oferty wprowadził powerbank o pojemności 10 000 mAh, który wyposażony jest w nowe USB Type-C, a także w klasyczne USB Type-A. Urządzenie dostępne jest w naprawdę niskiej cenie.

Do zalet Xiaomi Mi Power Bank Pro z pewnością należy duża pojemność. Wspomniane na początku 10 000 mAh pozwoli na kilkukrotne naładowanie topowych smartfonów. W zupełności wystarczy także do naładowania dużych tabletów. Natomiast dzięki zastosowanemu złączu USB Type-C będziemy mogli korzystać z funkcji szybkiego ładowania w obie strony.

Obraz

Posiadacze smartfonów i innego mobilnego sprzętu z poprzednią wersją złącza USB skorzystają natomiast z USB Type-A. Dostępne są następujące tryby ładowania: 12V 1.5A, 9V 2A lub 5V 2A. Z wykorzystaniem Xiaomi Mi Power Bank Pro możemy więc również ładować takie akcesoria jak słuchawki Bluetooth lub modne ostatnio opaski fitness.

Całość została zamknięta w metalowej obudowie. Na boku znalazły się cztery diody informujące o stanie naładowania powerbanka. Na koniec mamy bardzo dobrą wiadomość – Xiaomi Mi Power Bank Pro został wyceniony na 23 dolary, czyli około 90 złotych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)