Prace serwisowe w bankach w weekend. Przerwa m.in. w Millennium i mBanku

Prace serwisowe w bankach w weekend. Przerwa m.in. w Millennium i mBanku

Banki zapowiadają utrudnienia w weekend, fot. Pixabay
Banki zapowiadają utrudnienia w weekend, fot. Pixabay
Oskar Ziomek
26.02.2021 20:54, aktualizacja: 06.03.2024 21:59

Weekend to jak zwykle okazja dla administratorów systemów bankowych do przeprowadzenia prac serwisowych. Tym razem z tego tytułu na utrudnienia muszą się przygotować klienci Banku Milennium, mBanku, Volkswagen Banku oraz Banku Pocztowego i EnveloBanku. Szczegóły planowanych prac serwisowych opisał serwis bankier.pl.

W przypadku Banku Millennium prace techniczne zaplanowane są dopiero na noc z soboty (27 lutego) na niedzielę (28 lutego). Od północy do godziny 4:00 nie będzie można w tym czasie wykonywać przelewów natychmiastowych (zarówno w serwisie internetowym, jak i aplikacji) oraz przelewów na telefon z użyciem Blika. Dokładnie w tych samych godzinach klienci mBanku również nie zlecą przelewów ekspresowych.

Volkswagen Bank ostrzega natomiast o pracach serwisowych od 19:30 do 21:00 w niedzielę (28 lutego). W tym czasie dostęp do rachunków może być utrudniony; klienci mogą mieć kłopot z obsługą swoich usług (zarówno przez internet, jak i telefon). Problemy mogą także dotyczyć używania kart płatniczych.

Bank Pocztowy i EnveloBank będą natomiast aktualizowane w nocy z niedzieli na poniedziałek (1 marca). Prace zaplanowano od północy do godz. 6:00. "W związku z tym, w godzinach 00:30 - 01:00 mogą występować krótkotrwałe (kilkusekundowe) przerwy w autoryzacji transakcji w POS i bankomatach - niedostępność będzie powodowała brak możliwości dokonywania transakcji bezgotówkowych i gotówkowych kartami płatniczymi" – czytamy w komunikacie na stronie Banku Pocztowego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)