Prace techniczne w bankach w weekend. Utrudnienia m.in. w mBanku i BOŚ Banku

Bankomat
Bankomat
Źródło zdjęć: © Pixabay
Oskar Ziomek

23.04.2021 19:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak w większość weekendów, również tym razem administratorzy systemów bankowych będą prowadzić prace serwisowe, aby podnieść jakość swoich usług. Choć docelowo klienci na tym skorzystają, w międzyczasie muszą być gotowi na utrudnienia. Wszystkie nadchodzące podsumował serwis Bankier.pl.

W sobotę i niedzielę (23 i 24 kwietnia) na kłopoty muszą być przygotowani między innymi klienci Banku BPS. Tutaj w sobotę od 7:00 do 12:00 planowane są prace serwisowe, w wyniku których klienci mogą mieć problem z dostępem do elektronicznej bankowości. W Banku Pocztowym z kolei utrudnienia są spodziewane w niedzielę. Od 8:00 do 14:00 klienci nie będą mogli dokonywać płatności z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay oraz usuwać kart z portfela.

Poważne utrudnienia szykują się w BOŚ Banku. Tutaj już od piątku (23 kwietnia) od godz. 22:00 do niedzieli (24 kwietnia) do godz. 6:00 czasowo nie będzie można korzystać z bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej BOŚBank24 i TeleBOŚ. W mBanku tymczasem prace serwisowe zaplanowano na sobotę i potrwają od 8:00 do 16:00, a także w drugiej turze od 20:00 do końca dnia. W pierwszej nie będzie działać usługa eMakler, natomiast od 20:00 do 23:00 niedostępny będzie Blik i przelewy ekspresowe, a od 22:00 do północy nie zadziała mPlatforma walutowa i mKantor.

Prace serwisowe są również w planach w Santander Banku Polska. W ich czasie nie będzie można korzystać z przelewów natychmiastowych, Blika, kantoru internetowego i serwisu Przelewy24. Te utrudnienia rozpoczną się już w piątek (23 kwietnia) o godz. 22:00. Od 23:00 dodatkowo przestanie działać bankowość internetowa i mobilna. Prace zakończą się o godz. 7:30 w sobotę (24 kwietnia).

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)