Pracuj z nami! Szukamy pasjonatów do redakcji portalu dobreprogramy.pl

Strona głównaPracuj z nami! Szukamy pasjonatów do redakcji portalu dobreprogramy.pl
29.12.2014 09:52
Pracuj z nami! Szukamy pasjonatów do redakcji portalu dobreprogramy.pl
Redakcja
Redakcja

Szukamy pasjonatów, którzy odnaleźliby się w naszej redakcji – hobbystów, geeków, nerdów, entuzjastów i profesjonalistów. Interesujesz się komputerami, oprogramowaniem, systemami operacyjnymi, Internetem, bezpieczeństwem IT, elektroniką, programowaniem, grami, gadżetami, urządzeniami mobilnymi lub innymi tematami, które podejmujemy codziennie na stronie głównej? Wiesz, co nowego szykuje się w Windows 10? Potrafisz obliczyć, ile adresów IP znajduje się w sieci /20? Rozumiesz, jak technologia VoLTE wpłynie na zużycie baterii w smartfonach? Jeśli potrafisz przy tym dzielić się swoją pasją z innymi, to zapraszamy do kontaktu!

350129480960010177

Nie musisz pisać jak Dostojewski czy Hemingway. Nie musisz pisać codziennie, w jakimś stałym cyklu pracy. Nie musisz pisać na narzucone przez nas tematy. Nawiązując stałą współpracę z naszą redakcją, będziesz mógł pisać o swoim hobby, o tym co dla Ciebie ważne, współtworząc z nami dobreprogramy.pl, tak byśmy jeszcze lepiej wychodzili naprzeciw oczekiwaniom rosnącej społeczności naszych Czytelników.

Warunki współpracy z nami są bardzo elastyczne – szukamy osób do pracy w siedzibie redakcji, jak i współpracowników zdalnych. Jesteśmy przygotowani zaoferować atrakcyjne wynagrodzenie zarówno studentom szukającym niewielkiego zaangażowania, jak i profesjonalistom z dużym doświadczeniem szukającym pracy na pełny etat.

Jeśli uważasz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się z nami e-mailowo (praca@dobreprogramy.pl, z dopiskiem PASJONAT w temacie wiadomości), najlepiej dołączając próbki swoich tekstów. Wymień też najważniejsze według Ciebie wydarzenia 2014 roku i napisz, czego się spodziewasz w roku 2015. Obiecujemy odpisać na każde poważne zgłoszenie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (199)