Premiera Diablo III: Reaper of Souls na PC 25 marca

Premiera Diablo III: Reaper of Souls na PC 25 marca

Premiera Diablo III: Reaper of Souls na PC 25 marca
19.12.2013 18:43

Szwendający się jeszcze po odległych krainach za złem różnorakim w Diablo III wreszcie dowiedzieli się, kiedy los rzuci w ich stronę kolejne wielkie wyzwanie. Blizzard ujawnił, że dodatek Reaper of Souls dla gry dostępny będzie w wersji PC od 25 marca. Edycję standardową dostaniemy w cyfrowej formie za niecałe 40 euro, podczas gdy zestaw Deluxe z dodatkami jest 20 euro droższy. Rozszerzenie wymaga do działania Diablo III.

Diablo III: Reaper of Souls Feature Trailer

Cyfrowa edycja deluxe gry daje trzy dodatkowe miejsca na własnych bohaterów, pomagającego w walce widmowego ogara i wyposażenie (hełmy plus zestaw broni) wpływające na transmogryfikację, czyli proces wizualnej zmiany ekwipunku. Do tego dochodzi Goblin skarbnik dla World of Warcraft, czyli po prostu kolejny zwierzak, a także portrety i zdobienia do StarCrafta II, inspirowane wprowadzaną w Reaper of Souls postacią krzyżowca. w Akcie V zmierzymy się z szeroką gamą nowych poczwar, by na końcu stawić czoła upadłemu aniołowi Malthaelowi, chcącemu zniszczyć ludzkość.

Obraz

W wybranych sklepach powinna się ponadto pojawić jeszcze droższa, pudełkowa edycja kolekcjonerska rozszerzenia, z wszelkim dobrem ze specjalnej cyfrowej, lecz też wzbogacona o stylową podkładkę pod myszkę z wizerunkiem Anioła Śmierci, album z grafikami w twardej oprawie plus zestaw materiałów z produkcji na Blu-ray i DVD. PlayStation 4 jeszcze w 2014 roku doczeka się zaś Diablo III: The Ultimate Evil Edition.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)