Przeglądarka Edge na Androida zyskała nowe funkcje, w Polsce wciąż w wersji beta

Przeglądarka Edge na Androida zyskała nowe funkcje, w Polsce wciąż w wersji beta

Przeglądarka Edge na Androida zyskała nowe funkcje, w Polsce wciąż w wersji beta
14.02.2018 21:02, aktualizacja: 15.02.2018 12:15

Przeglądarka Microsoftu, która w swoim naturalnym środowisku (Windows 10) zdobyła niewielu zwolenników, ostatnio sprawnie rozwijana jest na Androidzie. Nic dziwnego, na systemie operacyjnym Google zdobyła już ponad milion pobrań. Teraz Microsoft Edge na Androida otrzymał kolejną aktualizację.

Nowa wersja oznaczona jest numerem 1.0.0.1656. Aktualizacja powinna być już dostępna z poziomu Google Play. Tym razem Microsoft zdecydował się na kilka ulepszeń, bez wprowadzania dużych zmian. Przeglądarka stała się lepsza i co ważne, poprawie uległa stabilność pracy.

Wśród nowości pojawił się nowy kanał wiadomości. Teraz karta umożliwia dostosowanie proponowanych informacji ze względu na region i język użytkownika. Na liście dostępnych regionów nie znalazła się Polska. Sama aplikacja wciąż również nie jest dostępna w języku polskim. Usprawnień doczekały się również opcje pozwalające ustawić Edge jako domyślną przeglądarkę.

350210247736256449

Edge na Androidzie wciąż nie jest oficjalnie dostępny w Polsce

Niestety, Microsoft nadal nie udostępnił stabilnej wersji przeglądarki w Polsce. Edge wciąż jest wersją beta, mimo iż w wielu krajach status ten został porzucony w listopadzie ubiegłego roku. Nic też nie zapowiada, by Polska została w końcu zauważona. Obecnie pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)