r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nuclear 0.4.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nuclear to otwarty program do słuchania muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, z możliwością wysyłania informacji na konto na last.fm. W przyszłości będzie działać też obsługa usług Spotify i Deezer.

Galeria programu

Nuclear nie przeszukuje dysku w poszukiwaniu plików z muzyką. Zamiast tego pozwala przeszukać serwisy z filmami i muzyką, a słuchane utwory zapisać na koncie last.fm. Przed wyszukiwaniem można wybrać miejsca, do których zajrzy.

Znalezione utwory pojawią się na liście. Z tego miejsca można dodać plik do kolejki pobierania, zbudować listę odtwarzania i tym podobne.

Program jest jeszcze w wersji testowej i mogą nie działać bardziej zaawansowane funkcje, jak pobieranie tekstu utworu czy znajdowanie powiązanych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przetestuj Nuclear – dobrze rokujący odtwarzacz muzyki z YouTube'a, SoundClouda i innych

72
OPROGRAMOWANIE 24.02.2017 | Anna Rymsza

Chcemy tego czy nie, YouTube jest popularnym źródłem muzyki dla wielu internautów. Ponieważ słuchanie w przeglądarce nie zawsze jest wygodne, polecam przetestować odtwarzacz Nuclear. To otwarty program do słuchania muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, a przy odrobinie szczęścia także Spotify i Deezer, z możliwością wysyłania informacji na konto na last.fm. Nuclear jest we wczesnej fazie rozwoju, ale podstawowe funkcje, jak znajdowanie i odtwarzanie muzyki na YouTube działają bez zarzutu. Co więcej, ulubione kawałki można od razu ściągnąć na dysk. Nuclear ma tę zaletę,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.