Przetestuj sprzęt od Intela – kolejna grupa szczęśliwców wybrana!

Przetestuj sprzęt od Intela – kolejna grupa szczęśliwców wybrana!

Przetestuj sprzęt od Intela – kolejna grupa szczęśliwców wybrana!
Redakcja
03.11.2015 18:13

Zabawa w testowanie sprzętu z procesorami Intela na pokładzie trwa w najlepsze. Rozpoczęta niedawno akcja Przetestuj sprzęt od Intela – zgarnij nagrody weszła w kolejną fazę. Pierwsi szczęśliwcy, którzy otrzymali sprzęt do testów, już podzielili się opiniami na specjalnie przygotowanym na tą okazję profilu bloga. Jest co czytać, Wasze spostrzeżenia dają do myślenia, a i komentujący wpisy też dorzucają swoje pięć groszy pod publikacjami. Cieszy nas niezmiernie Wasza aktywność, zarówno tych publikujących jak i komentujących. Pamiętajcie, że obie grupy mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

Chętnych do testów przybyło i testerów, do których powędruje upragniony sprzęt, wybrać jest coraz trudniej. Redakcji jednak udało się wyłonić kolejną grupę, do których pojadą zaproponowane urządzenia.

Pamiętajcie, że tym razem szczególnie interesuje nas wykorzystanie testowanych urządzeń w środowiskach biznesowych, przez specjalistów prowadzących własne działalności lub w niewielkich firmach. Większość z przygotowanych dla Was przez Intela modeli przeznaczona jest dla firm (mają np. inne warunki gwarancji) i prosimy uwzględnić to w swojej ocenie użyteczności tych produktów. Mamy nadzieję, że zabawa z tymi urządzeniami dostarczy Wam nie lada frajdy.

Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do udziału w zabawie. Oto kolejni testerzy, do których w ciągu najbliższych dni wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie:

Zestawy Intel Wireless Docking (stacja WiGig + komputer 2w1)

  • HP Elite X2 1011 G1 + HP Advanced Wireless Dock – antyhaker
  • Dell Latitude 7350 + Dell Wireless Dock – Radek68

Urządzenia 2w1 i laptopy

Lenovo Yoga 3 Pro – FaUstAcer TravelMate P645 – DimatheusAsus UX305 – paweelossAsus Pro P2520 – kamilkomToshiba Portégé Z20T – zigguradKruger&Matz Edge 1161 – andrewi

Akcję rozstrzygniemy pod koniec listopada. Dla najbardziej aktywnych – zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach – przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Na liście nagród są między innymi najnowszy Acer Switch 10E i Intel Computer Sticki z Windowsem 10. Do wygrania będzie też spora ilość firmowych gadżetów Intela oraz koszulki.

Miłego testowania i czekamy na kolejne ciekawe wpisy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)