Przetestuj sprzęt od Intela – rusza wysyłka wybranych produktów

Przetestuj sprzęt od Intela – rusza wysyłka wybranych produktów

Przetestuj sprzęt od Intela – rusza wysyłka wybranych produktów
Redakcja
15.10.2015 11:39, aktualizacja: 07.12.2015 16:43

Ogłoszona niedawno już III Edycja zabawy Przetestuj sprzęt od Intel - zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego. W kolejnych turach będziemy wybierać kolejne osoby chętne do testów i podzielenia się spostrzeżeniami ze społecznością dobrychprogramów.

Zainteresowanych testami w kolejnej turze prosimy o wypełnienie formularza i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić.

Przypomnijmy tylko, że tym razem szczególnie interesuje nas wykorzystanie testowanych urządzeń w środowiskach biznesowych, przez specjalistów prowadzących własne działalności lub w niewielkich firmach. Większość z przygotowanych dla Was przez Intela modeli przeznaczona jest dla firm (mają np. inne warunki gwarancji) i prosimy uwzględnić to w swojej ocenie użyteczności tych produktów. Mamy nadzieję, że zabawa z tymi urządzeniami dostarczy Wam niezłej frajdy.

Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto pierwsi testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...

Zestawy Intel Wireless Docking (stacja WiGig + komputer 2w1)

  • HP Elite X2 1011 G1 + HP Advanced Wireless Dock - Jaro070
  • Dell Latitude 7350 + Dell Wireless Dock - Shaki81

Urządzenia 2w1 i laptopy

Lenovo Yoga 3 Pro - GL1zdAAcer TravelMate P645 - msnetAsus UX305 - wojtekadamsAsus Pro P2520 - januszekToshiba Portégé Z20T - gowain

Akcję rozstrzygniemy pod koniec listopada. Dla najbardziej aktywnych - zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach - przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Rozdamy między innymi najnowszego ACER Switch 10E i Intel Computer Sticki z Windows 10. Do wygrania będzie też spora ilość firmowych gadżetów Intela oraz koszulki.

Czekamy zatem na kolejne zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w tym tygodniu!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)