iOSBezpieczeństwoKlienty VPNPsiphon
Psiphon ikona

Psiphon1.1.25

Psiphon Pro to klient VPN, dzięki któremu nie tylko ochronimy swoją prywatność w sieci, ale także zyskamy dostęp do zablokowanych treści.

Narzędzie zostało przygotowane w taki sposób, by mogli z niego korzystać także mniej doświadczeni użytkownicy. Uruchamiając Psiphon Pro wybieramy, czy chcemy wykorzystać możliwość „tunelowania” na całym smartfonie lub tablecie, czy jedynie w wybranych programach. Teraz nie pozostaje nam już innego, jak kliknąć przycisk „start”, by nawiązać połączenie z wirtualnym serwerem, ukrywając swój prawdziwy adres IP.

Psiphon Pro zwiększa bezpieczeństwo również w trakcie korzystania z publicznych sieci (np. hotspotów), tworząc prywatny „tunel” między użytkownikiem, a internetem. Po zainstalowaniu tego narzędzia możemy również odwiedzać strony i oglądać filmy, które w normalnych warunkach są niedostępne w naszej lokalizacji (np. ze względu na obowiązujące prawa autorskie).

Psiphon Pro zawiera ponadto dodatkową zakładkę ze statystykami, gdzie na bieżąco możemy sprawdzać ilość pobranych i wysłanych danych. Program umożliwia także śledzenie logów z dokładnością co do sekundy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPsiphon Inc.
Liczba pobrań30
Data aktualizacji7 mar 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Psiphon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)