Pulse na weekend: emocje i dźwięki pomogą przetrwać w mroku

Pulse na weekend: emocje i dźwięki pomogą przetrwać w mroku28.03.2015 07:51
Pulse na weekend: emocje i dźwięki pomogą przetrwać w mroku

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Pulse – widzianą z perspektywy pierwszej osoby klimatyczną przygodówkę przenoszącą nas bezpośrednio w empiryczny świat wspomnień, marzeń i doznań głównego bohatera.

Do poruszania się po specyficznym uniwersum przypominającym bardziej ciemną pieczarę, wykorzystujemy przede wszystkim dźwięki i coś na wzór systemu echolokacji. To specjalna umiejętność, którą dysponuje nasz bohater w zamian za wzrok, który utracił w niewyjaśnionych okolicznościach. Dzięki niej właśnie jesteśmy w stanie „ujrzeć” to, czego tak na prawdę nie widać.

Pulse Prototype Trailer

Przemierzając mroczne korytarze napotykamy na szereg przyjaźnie usposobionych Mokosów dających nam tak potrzebną w ciemnościach odrobinę światła. Przypominają one nieco sympatyczne pluszaki i przywołują miłe chwile z dzieciństwa. Są również istoty złe i przerażające chcące nas pożreć, będące zapewne odzwierciedleniem dziecięcych bojaźni.

W całej tej plątaninie nie tylko ścieżek, ale przede wszystkim afektów i emocji bohatera, staramy się dotrzeć na sam koniec wędrówki, gdzie czeka straszna bestia. Stanowi ona pewien symbol strachu i grozy, z którym mamy do czynienia przez cały czas trwania rozgrywki. Zwycięstwo nad poczwarą pozwoli raz na zawsze wyzwolić bohatera od trapiących go negatywnych wrażeń i odczuć.

Pulse to bez wątpienia nieprzeciętna i kusząca pozycja wymagająca od gracza cierpliwości i przede wszystkim stalowych nerwów ;-). Dzięki swej oryginalności oraz osobliwemu klimatowi z pewnością przypadnie ona do gustu sporej rzeszy graczy.

Grę Pulse można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (6)