AndroidGryDla dzieciPuzzle Pets
Puzzle Pets ikona

Puzzle Pets1.0.0r

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Niesłabnąca popularność Candy Crush Saga sprawiał, że Gameloft również zapragnął kolejnych gier bazujących na dobrze znanym pomyśle match-3. Puzzle Pets to już kolejny tytuł, w którym przyjdzie nam łączyć minimum 3 takie same elementy.

Puzzle Pets przenosi nas do świata wirtualnych zwierzaków. Konstrukcja menu jak i poszczególnych plansz przywołuje na myśl inne gry Gameloftu. Mamy tu więc mapę świata na której rozmieszczono kolejne misje. Te przypominają klasycznego bejeweleda. Czasem zmieniają się nieznacznie zasady zadania, ale trzon zabawy pozostaje ten sam.

Wszelkie zależności w łączeniu elementów tłumaczą nam pierwsze poziomy. Z czasem, gdy do gry dochodzą nowe mechanizmy, bądź też bonusy, ujrzymy krótkie poradniki wyjaśniające ich działanie. Puzzle Pets przeznaczony jest dla młodszych graczy co daje się odczuć zwłaszcza po poziomie trudności.

Niestety jak przystały na gry tego typu, bardzo szybko trafimy na mikropłatności. Z czasem stworzą ścianę, która będzie od nas wymagała albo czekania, albo wydatków, albo angażowania znajomych z Facebooka. Nic czego byśmy nie znali z innych gier tego typu. Nie zabrakło także integracji z usługą Google Play Gry.

Największą wadą Puzzle Pets jest wtórność. Nie oferuje nic nowego względem innych, podobnych gier. Swoje zdanie spełnia dobrze, ale brak w niej nowości, które mogą zainteresować miłośników gatunku.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań3 187
Data aktualizacji16 lut 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Puzzle Pets ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)