iOSGryDla dzieciPuzzle Pets
Puzzle Pets ikona

Puzzle Pets 1.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Puzzle Pets to kolejny tytuł Gameloftu bazujący na mechanice bejeweleda i korzystający z wciąż niegasnącą popularność serii Candy Crush Saga. Nasze zadanie polega na odpowiednim dopasowaniu minimum trzech takich samych elementów w celu ich eliminacji.

Puzzle Pets przenosi nas do świata wirtualnych zwierzaków. Konstrukcja menu jak i poszczególnych plansz przywołuje na myśl inne gry Gameloftu. Mamy tu więc mapę świata na której rozmieszczono kolejne misje. Te przypominają klasycznego bejeweleda. Czasem zmieniają się nieznacznie zasady zadania, ale trzon zabawy pozostaje ten sam.

Wszelkie zależności w łączeniu elementów tłumaczą nam pierwsze poziomy. Z czasem, gdy do gry dochodzą nowe mechanizmy, bądź też bonusy, ujrzymy krótkie poradniki wyjaśniające ich działanie. Puzzle Pets przeznaczony jest dla młodszych graczy co daje się odczuć zwłaszcza po poziomie trudności.

Niestety jak przystały na gry tego typu, bardzo szybko trafimy na mikropłatności. Z czasem stworzą ścianę, która będzie od nas wymagała albo czekania, albo wydatków, albo angażowania znajomych z Facebooka. Nic czego byśmy nie znali z innych gier tego typu.

Największą wadą Puzzle Pets jest wtórność. Nie oferuje nic nowego względem innych, podobnych gier. Swoje zdanie spełnia dobrze, ale brak w niej nowości, które mogą zainteresować miłośników gatunku.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań149
Data aktualizacji26 sty 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Puzzle Pets ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)