bDUnEGEl
QOwnNotes ikona

QOwnNotes21.3.8

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

QOwnNotes to darmowy (open-source’owy) edytor tekstu z obsługą markdown i opcją zarządzania listą zadań do wykonania.

bDUnEGEn

Poszczególne dokumenty użytkownika sporządzone za pomocą QOwnNotes są przechowywane na dysku twardym komputera w formie zwykłych plików tekstowych z opcją ich zaszyfrowania. Notatki możemy nie tylko tworzyć i zapisywać, ale także usuwać i udostępniać. Istnieje również opcja przywracania wcześniejszych wersji danych plików. Jeśli dysponujemy sporą bazą danych, bez problemu odnajdziemy niezbędne treści za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Pracę ułatwi nam także funkcja pozwalająca na korzystanie ze skrótów klawiaturowych.

Narzędzie umożliwia synchronizowanie zawartości między urządzeniami, dzięki czemu zyskamy do nich dostęp nie tylko na desktopie, ale również na laptopie czy też smartfonie bądź tablecie. W tym przypadku aplikacja wspiera zarówno ownCloud, jak i Nextcloud, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić użytek z Dropboxa, Seafile czy BitTorrent Sync. Jeśli zechcemy edytować notatki za pośrednictwem sieci będziemy mogli skorzystać z ownCloud Notes.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
QOwnNotes 21.3.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań901
Data aktualizacji30 mar 2021
Rozmiar pliku34.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
QOwnNotes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUnEGES
bDUnEGFj