QuitNow - aplikacja, z którą łatwiej rzucisz palenie

QuitNow - aplikacja wspomagająca walkę z nałogiem
QuitNow - aplikacja wspomagająca walkę z nałogiem
Źródło zdjęć: © Pixabay

15.07.2023 09:01, aktual.: 15.07.2023 09:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rzucenie palenia nigdy nie jest za późno. Walkę z tym niezdrowym nałogiem wspomóc może smartfon z odpowiednią aplikacją. Jeśli stajesz do tej nierównej batalii, zainteresuj się darmowym narzędziem QuitNow.

QuitNow to ciekawa aplikacja dla urządzeń mobilnych, która stworzona została z myślą o osobach chcących rzucić palenie. Wyposażona została w szereg funkcji mających wspomóc użytkownika w tym niełatwym zadaniu i motywować, aby nie sięgnął po kolejnego papierosa. Dużym atutem jest także spora społeczność użytkowników, która w obrębie narzędzia jest również dużym wsparciem w walce z nałogiem.

Aplikacja QuitNow już przy pierwszym uruchomieniu przyciąga uwagę prostym, ale estetycznym i przemyślanym interfejsem graficznym. Jej działanie opiera się w dużym stopniu na rozbudowanym systemie śledzenia postępów, który pozwala monitorować liczbę dni bez papierosa, ilość zaoszczędzonych pieniędzy czy informacje o zmianach w organizmie, które poczyniły się w danym czasie w związku za zaprzestaniem palenia.

QuitNow: Rzuć palenie
QuitNow: Rzuć palenie
QuitNow: Rzuć palenie
QuitNow: Rzuć palenie

Nie bez znaczenia są aspekty społecznościowe zaimplementowane w QuitNow. Narzędzie umożliwia nawiązywanie kontaktu z innymi osobami, które starają się rzucić palenie w celu np. wymiany doświadczeń czy motywacji i wsparcia w momentach zawahania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Programów wspomagających użytkownika w rzucaniu palenia jest oczywiście więcej, a QuitNow to tylko jedna z propozycji. Jeśli znacie inne, godne polecenia aplikacje tego typu, dajcie znać w komentarzach - zapraszamy do dyskusji i życzymy sukcesów w walcem z nałogiem.

Daniel Karcz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także