R2księga za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy! (aktualizacja)

R2księga za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy! (aktualizacja)

01.02.2017 00:01, aktual.: 01.02.2017 23:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prowadzicie firmę i szukacie dobrego programu księgowego? A może w tym roku pierwszy raz musicie wysłać Jednolity Plik Kontrolny? Mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2księga, przygotowaną przez producenta dla naszych czytelników. R2księga służy do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtowej ewidencji przychodów i jest oczywiście gotowa do generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Możecie ją mieć za darmo tylko dziś, tylko do północy!

Po R2księgę warto sięgnąć nie tylko dlatego, że jest dziś dostępna za darmo. Program ma możliwość eksportowania wprowadzonych danych w postaci Jednolitych Plików Kontrolnych. Mali i średni przedsiębiorcy muszą wysyłać ewidencję VAT w postaci JPK od 1 stycznia 2017 roku. Pierwszy termin upływa 25 lutego, więc nie zostało wiele czasu na wybór programu.

Obraz

R2księga zawiera wiele modułów dodatkowych, umożliwiających prowadzenie wielu ewidencji oraz rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym. Opcjonalnie można prowadzić rozliczenia w walutach obcych, rozliczać remanenty, dzierżawy i tym podobne. Ewidencja środków trwałych umożliwia generowanie planu amortyzacji, spisywanie wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie kosztów utrzymania pojazdów. R2księga pozwala na wydruk niezbędnych deklaracji i zgłoszeń do Urzędu Skarbowego i na ich podstawie pozwoli na przelanie należności do urzędu skarbowego i ZUS-u (możliwe jest dostosowania programu do współpracy z dowolnym systemem bankowym).

Jedną z zalet programu jest interfejs dostosowany do szybkiego wprowadzania danych bez zdejmowania rąk z klawiatury. Interfejs jest na tyle intuicyjny, że wprowadzaniem może zająć się osoba bez specjalnych kwalifikacji, a księgowy jedynie skontroluje dane i zamknie rozliczenia. Można też importować faktury z innych systemów sprzedaży, np. z Subiekta czy Optimy.

Obraz

Specjalnie dla czytelników dobrychprogramów za darmo dostępna jest wersja Mini R2księgi, ale jeśli okaże się zbyt uboga, możecie kupić licencję na bardziej rozbudowaną wersję Standard ze sporą zniżką! Zapłacicie tylko połowę różnicy w cenie między Standard i Mini. Najistotniejsza różnica to możliwość automatycznego wysyłania JPK w wersji Standard, podczas gdy Mini może je generować, ale wymaga wysyłania ręcznego. Analogicznie przy zakupie najbardziej rozbudowanej wersji Maxi dopłata wynosić będzie tylko 50% różnicy cen.

Jeżeli posiadasz już R2księgę w wersji Mini, którą pobrałeś podczas naszej ubiegłorocznej akcji, przypominamy, że po wygaśnięciu 12-miesięcznej licencji, wciąż możesz skorzystać z 50-procentowego rabatu na upgrade do wersji wyższej.

Bezpłatną wersję programu R2księga można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy finansowo-księgowe

Aktualizacja

Dziękujemy za zainteresowanie programem. Czas, kiedy mogliście zgarnąć R2księgę za darmo już upłynął, ale już w najbliższą środę 8 lutego, na takich samych zasadach udostępnimy program R2faktury, przeznaczony do wystawiania faktur i prowadzenia magazynu z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ, RW, PR) oraz rozliczeń przy pomocy raportów kasowych i bankowych. 15 lutego dostępny będzie ostatni program w akcji – R2płatnik. To cieszący się ogromną popularnością program do prowadzenia ewidencji pracowników, rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń i rozliczania się z urzędem skarbowym i ZUS-em.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)