R2płatnik za darmo dla naszych czytelników! Tylko dzisiaj!

Redakcja

20.03.2013 00:01, aktual.: 20.03.2013 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Posiadacie firmę i szukacie dobrego oprogramowania kadrowo-płacowego? Mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2płatnik. Tylko dzisiaj, tylko do północy!

R2płatnik to flagowy produkt wrocławskiej firmy Reset2, jeden z najbardziej cenionych i najdłużej rozwijanych programów kadrowo-płacowych na rynku. Umożliwia prowadzenie ewidencji pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń oraz generowanie różnego rodzaju dokumentów, raportów i zestawień — zarówno na potrzeby rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUSem, jak i własne. Oferuje możliwość obsługi wielu podmiotów o różnej formie prawnej, nadaje się do wspomagania działalności zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i biur rachunkowych. Można go dostosować do indywidualnych potrzeb i specyfiki firmy, jest łatwy w obsłudze i zgodny z najnowszymi przepisami. Szczegółowy opis R2płatnika można znaleźć na karcie programu, w naszym katalogu.

Obraz

Do pobrania udostępniamy uproszczoną, ale za to w pełni bezpłatną wersję R2płatnika MINI, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy.pl. Program w tej edycji może być wykorzystywany w jednej firmie, na jednym stanowisku i daje możliwość rozliczania do 5 pracowników. Wymaga bezpłatnej rejestracji do 6 kwietnia 2013 r. poprzez formularz dostępny z poziomu programu, po jego uruchomieniu. Będzie dostępny do pobrania tylko do północy!

Przypomnijmy, że to już trzeci darmowy program od Resetu2 udostępniany na naszych łamach — w styczniu udostępnialiśmy specjalną wersję aplikacji R2faktury, a w lutym R2księgę. Na tym nie koniec, śledźcie więc uważnie łamy naszego portalu :)

Bezpłatną wersję programu R2faktury można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy kadrowo-płacowe

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)