WindowsGryLogiczne i karcianeReal Texas Hold'em Poker

Real Texas Hold'em Poker

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Real Texas Hold'em Poker to darmowa gra karciana studia GameTop, stworzona z myślą o zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczach pokera.

Realistyczna rozgrywka

W Real Texas Hold'em Poker gracz będzie musiał zmierzyć się z czterema postaciami kierowanymi przez komputer. Całe rozdanie odbywać się będzie na realistycznie odwzorowanym stole do gry. Rozdania nigdy nie rozpoczyna komputer, a pierwsze dostępne opcje to Deal, skutkujące rozdaniem kart i Cash Out od razu kończące rozgrywkę i dzielące gotówkę między grających.

Gracz naturalnie widzi tylko swoje karty i mając do wyboru trzy opcje: Call, czyli sprawdzenie zakładu przeciwnika, Raise, oznaczające przebicie (podniesienie wysokości zakładu) oraz Fold – spasowanie, po którym gracz nie bierze udziału w dalszej części rozdania, musi pokonać wszystkich przeciwników.

Wygrana gracza zależy nie tylko, jak to w kartach bywa, od szczęścia, ale również umiejętności. Od momentu pierwszej wygranej, wyniki jakie zdobyto zapisują się na tablicy Najlepszych Wyników, do której dostać się można przez główne menu. Pozycji na liście jest tylko 10 i każdy, lepszy od ostatniego wynik, zajmuje na niej swoje miejsce wypierając poprzednie.

Real Texas Hold'em Poker wyróżnia się też możliwością ustawienia własnej nazwy użytkownika (ograniczonej do dziewięciu znaków), co nie jest spotykane w każdej tego typu grze. Wartym zaznaczenia aspektem jest też relaksująca i wzmagająca skupienie gracza muzyka w tle.

Minimalne wymagania:

  • Miejsce na dysku: 2,7 MB
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameTop
Liczba pobrań409
Data aktualizacji9 lip 2020
Rozmiar pliku2.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)