Recenzja cyfrowego długopisu Wacom Inkling

Recenzja cyfrowego długopisu Wacom Inkling

Redakcja
13.12.2011 21:23, aktualizacja: 14.12.2011 13:15

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy produkt bez przesady wyjątkowy — Wacom Inkling.

Wacom w tym produkcie połączył technologię czysto kosmiczną w postaci bardzo dobrej jakości długopisu, z nowoczesnymi metodami przechowywania grafiki, jak PDF, SVG i obrazy rastrowe. Jednym słowem tradycja i nowoczesność w całkiem zgrabnym, mobilnym i bezprzewodowym piórniku. A wszystko po to, żeby ułatwić przenoszenie rysunków, albo ich fragmentów, do programów graficznych. Albo po to, żeby zapewnić komfort pracy z analogowym narzędziem podczas rysowania dla komputera. Na to urządzenie można spojrzeć na wiele sposobów, ale nie sposób nie zauważyć jego wyjątkowości.

Zainteresowanych bliższym poznaniem tego nietypowego wynalazku zachęcamy do lektury recenzji Wacom Inkling — tradycja i nowoczesność w jednym piórniku.Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że w dziale lab znajdziecie recenzje m.in. nietypowej Motorola Atrix z lapdockiem, intrygującego tableto-netbooka ASUS Eee Pad Slider, designerskiego tabletu Sony Tablet S, a także topowego smartfona Nokia N9 z systemem MeeGo oraz taniej Nokii 500 z Symbianem Anna.

Zachęcamy ponadto do śledzenia cyklu krótszych recenzji. Ostatnio opisywaliśmy między innymi słuchawki dla graczy CM Storm Sirus, drukarkę dla pasjonatów fotografii Epson Stylus Photo PX730WD, monitor dla prawdziwych fanatyków gier BenQ XL2420T, smartfona Nokia 701 z najnowszym Symbianem Belle, kontrowersyjnego (bo m.in. w pełni dotykowego) BlackBerry Torch 9860, monitor 3D ASUS VG278 wraz z okularami, przenośny dysk Kingston Wi-Drive dla iPhone'a i iPada, przenośny odtwarzacz 3D Manta Multimedia Player PMP01, a także wiele innych...

Mamy też małą niespodziankę dla zarejestrowanych użytkowników, którzy stale czytają labowe recenzje. Szczegóły w materiale na temat ładowarki Energizer Intelligent Charger.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)