Recenzja MSI WindTop AE2420 czyli wszystko w jednym

Recenzja MSI WindTop AE2420 czyli wszystko w jednym

Redakcja
08.04.2011 18:58, aktualizacja: 09.04.2011 02:29

W naszym labie kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy MSI WindTop AE2420 czyli komputer typu wszystko w jednym, wyposażony w dotykową matrycę.

Idea upakowania całego komputera w obudowie monitora nie jest tak zupełnie nowa. Już w latach 80-tych firma Apple wypuściła kilka modeli z serii Macintosh, które zaskakiwały zintegrowaną obudową. Jeszcze wcześniej, swoje pięć groszy na tym polu wtrąciła też firma Commodore ze swoim komputerem PET. Prawdziwy przełom i popularyzacja koncepcji budowy komputera w monitorze nastał wraz z premierą pierwszego iMaca. Ten niepozorny komputer, kształtem trochę przypominający z profilu głowę popularnej postaci z filmu Spielberga E.T., narobił sporo zamieszania na ówczesnym rynku. Od tego momentu nastała moda na Apple i jej nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nowoczesnych technologii. Współcześnie, kolejne modele iMaców stanowią niedościgniony wzór dla firm, które dostrzegły drzemiący potencjał w rozwiązaniach All-In-One. Czy konkurencja idzie w dobrym kierunku i czy Apple ma się czego obawiać w tej materii?

Zainteresowanych zapraszamy do lektury artykułu MSI WindTop AE2420 czyli wszystko w jednym.

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję NETGEAR Push2TV, historię przygody miłośnika Windows z iPadem 2, recenzję notebooka Sony VAIO YB1 oraz smartfona BlackBerry Bold 9780.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)