Redkey F10 pokazuje, że najwyższy czas wymienić twój stary odkurzacz

Redkey F10 pokazuje, że najwyższy czas wymienić twój stary odkurzacz

Redkey F10 pokazuje, że najwyższy czas wymienić twój stary odkurzacz
Źródło zdjęć: © materiały partnera
08.06.2021 10:45

To nie tylko dobry moment, ale też najwyższy czas, by pozbyć się klasycznego odkurzacza na rzecz czegoś bardziej nowoczesnego i wygodniejszego. Powód jest prosty - Redkey F10 udowadnia niezbicie, że stare stało się wręcz przestarzałe.

Odkurzanie to niezbędna czynność porządkowa, nie tylko ze względów estetycznych. Oczywiście, nikogo nie cieszy widok okruszków z jedzenia, naniesionej na butach ziemi czy innych niepożądanych obiektów często zwanych pieszczotliwie „paprochami”. Ale w odkurzaniu nie chodzi o doznania wizualne gospodarzy czy gości. Ważne jest zdrowie. Kurz i inne drobiazgi ostatecznie lądują na podłodze i stają się siedliskiem bakterii, wirusów, alergenów oraz roztoczy. Prędzej czy później, jeśli nie zostaną usunięte, trafią do naszego organizmu. A tego, dlaczego powinniśmy unikać wszelkich patogenów, nie trzeba dziś tłumaczyć nikomu.

Odkurzanie – niby proste, ale…

Obraz
© materiały partnera

Problem w tym, że odkurzanie domu czy mieszkania, choć niezbędne, jest jednocześnie dość uciążliwe. Trzeba wyciągnąć odkurzacz. Trzeba go podłączyć do kontaktu, a właściwie kolejnych kontaktów, w trakcie wyprawy sprzątającej. Trzeba go za sobą ciągnąć, uważając na kabel i meble. I trzeba też przechodzić przez niewygodne opróżnianie worka i czyszczenie filtrów. Odkurzanie dla wielu nie jest więc przyjemną przygodą. A przynajmniej, do tej pory nią nie było.

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy, taki jak Redkey F10, pozwoli lekko i łatwo odkurzyć całe mieszkanie, włącznie z niedostępnymi zakamarkami. Koncepcja odkurzacza, którego nie trzeba podłączać kablem do gniazdka i który można utrzymać w dłoni nie jest nowa. Dopiero dziś jednak, dzięki postępowi technicznemu, naprawdę rozwinęła skrzydła. Nowoczesne materiały, wydajne baterie i niewielkie, ale potężne silniki sprawiły, że odkurzacze bezprzewodowe zaczęły wygrywać konkurencję ze starymi urządzeniami, które zasłużenie odchodzą do lamusa.

Inteligentne odkurzanie

Redkey F10 przede wszystkim jest lekki. Nie waży nawet dwóch kilogramów. Można go swobodnie utrzymać w jednej ręce, także dzięki temu, że szczotka wyposażona jest w duże rolki, które dodatkowo odciążają mięśnie. Zamiast szarpać się z krnąbrną rurą i przewodami, swobodnie kroczymy po mieszkaniu i naciśnięciem spustu eliminujemy nieczystości ze wszystkich płaskich powierzchni. Także tych trudno dostępnych. Opatentowane przez Redkey inteligentne rozwiązanie pozwala bez trudu składać i zginać rurę ssącą F10, dzięki czemu szczotka bezproblemowo dotrze pod kanapę czy fotele. I wyciągnie stamtąd dosłownie wszystko.

Moc ssąca jest wyjątkowo ważna przy odkurzaniu. Redkey F10 ma jej nadmiar. 400 watowy silnik potrafi wytworzyć podciśnienie w wysokości 23000 Pa. Takiemu ciągowi powietrza nie są w stanie oprzeć się nawet metalowe śrubki i nakrętki. Oczywiście, zwykle to nie one są problemem, lecz inne, dużo lżejsze obiekty. Dlatego właśnie F10 ma pięciostopniową regulację mocy. Ma też opcjonalny inteligentny system rozpoznający ilość i masę brudu, który dostosowuje w locie moc do wyzwania stojącego przed sprzętem. Polowanie na nieczystości z podłogi znacznie ułatwia również specjalne podświetlenie szczotki. Dzięki niemu nie pominiemy żadnego zabrudzenia.

Obraz
© materiały partnera

Odkurzacz nie tylko powinien wciągnąć wszystko z podłogi. Musi również zatrzymać odizolować od otoczenia. Filtrowanie w Redkey F10 jest trzystopniowe, a za zatrzymywanie najmniejszych szkodliwych cząsteczek odpowiada nowoczesny system antyalergiczny HEPA. Pojemnik można wygodnie odłączyć, opróżnić a nawet umyć. Wyjęcie i wyczyszczenie lub zastąpienie filtrów jest równie bezproblemowe ponieważ producent postawił na ergonomię i wygodę użytkowania.

Zamień wysiłek w przyjemność

Redkey F10 według specyfikacji producenta powinien - przy maksymalnie naładowanej baterii - pracować przez pełną godzinę i pozwolić odkurzyć 200 metrów kwadratowych powierzchni. To w zupełności wystarcza do wyczyszczenia większości mieszkań i domów. Akumulator można również szybko wymienić na nowy. A gdy po odkurzaniu odwiesimy urządzenie do stacji dokującej, będzie w pełni gotowe do ponownego użytku już za cztery godziny. Z Redkey F10 można więc odkurzać nie codziennie, ale nawet dwa lub trzy razy dziennie. I jest to odkurzanie szybsze, dokładniejsze i o wiele mniej męczące od dokonywanego za pomocą niezgrabnego i nieporęcznego odkurzacza klasycznego.

Redkey F10 Handheld Cordless Foldable Vacuum Cleaner | Official Video

Powyższe powody są całkowicie wystarczające, by wybrać Redkey F10. Ale nie są jedyne. Przez pierwszy tydzień po premierze (08.06), urządzenie dostępne będzie w sprzedaży na eBay i AliExpress w niższej cenie. A nawet cena wyjściowa nie była wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę osiągi i dodatkowe funkcje oferowane przez tę konstrukcję. Oprócz atrakcyjnego rabatu nabywcy mogą również liczyć na upominki w postaci szczoteczek elektrycznych oraz bezprzewodowych głośników. Naprawdę, to najlepszy moment by zmienić odkurzanie z uciążliwego obowiązku w samą przyjemność.  

Obraz

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie