AndroidBezpieczeństwoMenedżery hasełRememBear
RememBear ikona

RememBear1.4.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja RememBear to klient menedżera haseł przygotowany przez twórców popularnego klienta VPN. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych i synchronizowanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi.

RememBear umożliwia przechowywanie danych logowania do witryn internetowych oraz danych kart płatniczych. Dodawać nowe dane można wygodnie za pomocą przycisku plusa umiejscowionym w prawym dolnym rogu widoku głównego aplikacji. Możliwe jest uruchomienie z poziomu menedżera konkretnej strony logowania w izolowanej przeglądarce opartej na Chromium.

Dodawanie kolejnych urządzeń do menedżera odbywać się może kodem QR. Ustawienia programu umożliwiają określenie czasu, po jakim resetowane ma być sesja. Po jego upływie konieczne będzie ponowne wprowadzenie hasła. Użytkownik może także zdecydować, czy korzystać z odizolowanej przeglądarki.

Dostęp do programy jest chroniony hasłem, dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia reset sesji po przejściu do innej aplikacji lub zablokowaniu reklamy. Przesyłane dane zaszyfrowane są metodą end-to-end 256-bitowym kluczem. Aplikacja uniemożliwia także przechwytywanie ekranu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań154
Data aktualizacji26 paź 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
RememBear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)