WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceRememBear
RememBear ikona

RememBear1.0.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RememBear to klient menedżera haseł przygotowany przez twórców popularnego klienta VPN. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych i synchronizowanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi.

Interfejs aplikacji pulpitowych opiera się na trzech kolumnach: panel kategorii (hasła, płatności, obie kategorie), panel z listą przechowywanych danych (u dołu przycisk z plusem, który umożliwia dodanie kolejnych) i podgląd samych danych. Układ taki kojarzy się z książką adresową i jest bardzo przejrzysty.

W wersji menedżera możliwe jest importowanie danych przechowywanych przez inne programu: można zatem pobrać hasła i dane kart z Chrome'a, a także innych menedżerów haseł, np. LastPass. Z poziomu ustawień programu można także zainstalować rozszerzenie do przeglądarki Chrome. Twórcy programu planują także udostępnienie rozszerzenia WebExtension dla Firefoksa.

RememBear umożliwia przechowywanie danych logowania do witryn internetowych oraz danych kart płatniczych – listę można odfiltrować, zaznaczając odpowiednią pozycję. Dodawanie kolejnych urządzeń do menedżera odbywać się może kodem QR. Przesyłane dane zaszyfrowane są metodą end-to-end 256-bitowym kluczem.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań423
Data aktualizacji12 cze 2018
Rozmiar pliku43.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RememBear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)