MacOSBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceRememBear
RememBear ikona

RememBear0.3.34

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RememBear to klient menedżera haseł przygotowany przez twórców popularnego klienta VPN. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych i synchronizowanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi.

Interfejs aplikacji pulpitowych opiera się na trzech kolumnach: panel kategorii (hasła, płatności, obie kategorie), panel z listą przechowywanych danych (u dołu przycisk z plusem, który umożliwia dodanie kolejnych) i podgląd samych danych. Układ taki kojarzy się z książką adresową i jest bardzo przejrzysty.

RememBear umożliwia przechowywanie danych logowania do witryn internetowych oraz danych kart płatniczych – listę można odfiltrować, zaznaczając odpowiednią pozycję. Dodawanie kolejnych urządzeń do menedżera odbywać się może kodem QR. Przesyłane dane zaszyfrowane są metodą end-to-end 256-bitowym kluczem.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji23 lis 2017
Rozmiar pliku43.26 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
RememBear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)