Revelade Revolution na weekend

Revelade Revolution na weekend

Rafał Szramowiat
31.05.2013 18:10, aktualizacja: 26.09.2013 17:29

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Revelade Revolution - prawdziwą gratkę dla fanów "starej szkoły" stanowiącą jednocześnie odpowiedź na to, jak wyglądałoby przeniesienie współczesnej serii Left 4 Dead w czasy świetności Quake’a.

W przyszłości opracowywany w tajemnicy wirus Revelade wymyka się spod kontroli, a ludzie na całym świecie zamieniają się w jęczące potwory żądne krwi. Grupa odpornych postanawia się poświęcić i walczyć z nieumarłymi za całą ludzkość.

Obraz

Produkcja oferuje szereg opcji rozgrywki. Podstawowy to Survival, w którym stawiamy czoła coraz liczniejszym i trudniejszym do zwalczenia falom zombiaków starając utrzymać się przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe. Nie mogło również zabraknąć zabawy w trybach: Free for all - walka każdego z każdym bez względu na okoliczności oraz przynależność do danej grupy, Infection - role się odwracają, to my próbujemy zaciągnąć znajomych i przyjaciół na stronę upiorów, Capture the flag czyli klasyczna bieganina z flagą przeciwnika oraz Assault, gdzie staniemy do rywalizacji o konkretne terytorium.

Za zabitych otrzymujemy punkty, które następnie pożytkujemy na ulepszenie oręża czy wezwanie odpowiedniego wsparcia. Twórcy gry oddają do naszej dyspozycji spory arsenał (strzelba, karabin, granatnik, miotacz płomieni, rakietnica, snajperka czy kusza), a niemal każda broń ma alternatywny model wystrzału. W niektórych trybach rozgrywkę dodatkowo urozmaica podział na klasy postaci: atakujący, obrońca, medyk i cichy morderca.

Choć oprawa jest mocno kanciasta, to trzeba przyznać, że gra bardzo wciąga, a dzięki wysokiemu dynamizmowi akcji i zastosowanemu efektowi zaskoczenia z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom.

Grę Revelade Revolution można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)