bDYhvegl
Roboscan Internet Security Free ikona

Roboscan Internet Security Free2.5.0.21

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneRoboscan Internet Security Free
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Roboscan Internet Security Free to bezpłatny pakiet zapewniający ochronę systemu operacyjnego przed szkodliwymi wirusami, złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami z sieci.

bDYhvegn

W skład pakietu wchodzi zaawansowany program antywirusowy, skuteczna zapora ogniowa (firewall), a także narzędzia zwiększające ochronę systemu operacyjnego i prywatne dane użytkownika. Poza tym znajdziemy w nim też moduły wykrywające i usuwające różne luki bezpieczeństwa i zabezpieczające komputer przed szkodliwymi aplikacjami.

Roboscan Internet Security Free korzysta z dwóch silników skanujących (BitDefender i Roboscan’s Tera), dzięki temu szybciej i skuteczniej wykrywa oraz usuwa wszystkie aplikacje i inne szkodniki stanowiące zagrożenie dla systemu operacyjnego. Podwójny system zabezpieczeń zapewnia wielowarstwową ochronę i dokładniejsze wykrywanie i usuwania wszystkich zagrożeń z sieci internetowej.

Program antywirusowy posiada trzy tryby skanowania – szybki, podstawowy i zaawansowany. W dodatku skanuje system operacyjny w czasie rzeczywistym i chroni przed atakiem groźnego wirusa i złośliwego oprogramowania podczas przeglądania witryn internetowych. Oprócz tego posiada specjalną proaktywną technologię detekcyjną, która w momencie wykrycia zagrożenia, odizolowuje dany plik i przeprowadza na nim dokładną analizę w wirtualnym środowisku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Roboscan Internet Security Free 2.5.0.21wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.0145 ocen
ProducentRoboscan Inc.
Liczba pobrań6 361
Data aktualizacji24 lip 2013
Rozmiar pliku26.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Roboscan Internet Security Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYhvegS
bDYhvehj