Roczny abonament Skype Premium do zdobycia zupełnie za darmo

Roczny abonament Skype Premium do zdobycia zupełnie za darmo

Roczny abonament Skype Premium do zdobycia zupełnie za darmo
Redakcja
18.12.2013 08:06, aktualizacja: 18.12.2013 08:27

Stworzony dziesięć lat temu Skype z całą pewnością zrewolucjonizował kontakt między ludźmi odbywający się drogą elektroniczną. Co prawda istniały już inne rozwiązania a i po jego pojawieniu nadal rozwijały się kolejne, ale to właśnie Skype zdobył niesamowitą popularność i nic nie wskazuje na to, aby miał oddać koronę. Już rok temu za jego pomocą przeprowadzano aż 34% rozmów międzynarodowych, a ilość połączeń ciągle rośnie. Obecnie jest to w zasadzie samonapędzająca się popularność, pomimo pewnych problemów z działaniem na systemach innych niż Windows. Najwyraźniej z okazji zbliżających się świąt Microsoft postanowił dać użytkownikom pewien prezent i jeszcze bardziej zwiększyć popularność tej usługi.

350045331746154433

Po wejściu na specjalną witrynę i podaniu swojego adresu email użytkownik otrzyma bowiem wiadomość z kodem aktywującym zniżkę w wysokości 251,88 zł i tym samym konto w wersji Premium na czas jednego roku. Co ono w ogóle oznacza i czy zdawaliście sobie sprawę z istnienia konta takiego typu? Przede wszystkim przez czas posiadania tego pakietu nie zobaczycie w aplikacji żadnych reklam. Możliwe są także grupowe rozmowy wideo i udostępnianie ekranu dla maksymalnie 10 osób jednocześnie. Użytkownik wersji Premium dostaje dodatkowo wsparcie techniczne na żywo za pośrednictwem czatu, a także możliwość prowadzenia rozmów bez ograniczeń z jednym wybranym krajem (dla niektórych są to tylko połączenia na numery stacjonarne, dla nielicznych również na komórkowe), choć z aktywacją tej ostatniej opcji po skorzystaniu z promocji jak na razie jest pewien problem.

Jeżeli chcecie skorzystać z pakietu Premium zalecamy pośpiech. Nie wiadomo dokładnie ile będzie trwała promocja, lecz już teraz można napotkać problemy z odpowiedzią serwera i należy przygotować się na pewną cierpliwość jeśli chodzi o dostarczanie wiadomości ze zniżką. Kody aktywacyjne można wykorzystać do 30 kwietnia 2014, po tym czasie utracą one swoją ważność. Samą aplikację Skype znajdziecie natomiast w bazie naszego serwisu, zapraszamy do jego pobierania, a także skorzystania z alternatywnych, choć mniej znanych rozwiązań, takich jak np. Google Hangouts.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)