AndroidNarzędziaInne narzędziaRoot Check
Root Check ikona

Root Check4.6.0(44203)

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Root Check to aplikacja służąca jako narzędzie do obsługi urządzeń z systemem operacyjnym Android, która pozwala sprawdzić, czy dany smartfon jest zrootowany i oferuje bazę wiedzy na temat procesu rootowania.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu, aplikacja szybko zwróci informację, czy nasze urządzenie jest zrootowane lub nie i wyświetli komunikat informujący o statusie. Pod nim ujrzymy garść informacji technicznych dotyczących smartfonu lub tabletu. Jeśli zaś pracujemy na urządzeniu z rootem, program pokaże, które aplikacje korzystają z tego rozwiązania i w jaki sposób.

W kolejnej zakładce w aplikacji sprawdzimy, czy na urządzeniu zainstalowany jest BusyBox, czyli zaawansowany program do obsługi niedostępnych na co dzień i zaszytych głęboko w systemie Android funkcji. Następna karta w programie Root Check wyświetli bazę wiedzy o procesie rootowania, w której znajdziemy m.in. informacje o tym, czy warto wprowadzić roota w swoim urządzeniu z Androidem, jak to zrobić oraz jakie są korzyści i niedogodności związane z taką decyzją.

Aplikacja jest wykonana zgodnie z wytycznymi Material Design, zawiera więc sporo kolorów i animacji, ma specyficzny dla tego języka designu duży przycisk funkcyjny i oferuje sporo możliwości personalizacji wyglądu programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań464
Data aktualizacji16 sie 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Root Check ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)