iOSPodróże i transportKomunikacja zbiorowaRozkład Kolejowy
Rozkład Kolejowy ikona

Rozkład Kolejowyversion 1.6.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozkład Kolejowy to aplikacja stworzona dla osób, które często podróżują koleją korzystając z pociągów różnych przewoźników. Pozwala wyszukać połączenia według rozbudowanych kryteriów.

Ekran główny programu tworzy rozbudowana wyszukiwarka. Z jej poziomu możemy określić nie tylko takie kryteria jak stacje początkową i końcową, ale też wybrać przewoźników, środki transportu, udogodnienia, czy też usługi dodatkowe dostępne w pociągach. Po określeniu warunków wyszukiwania otrzymujemy listę połączeń spełniających nasze kryteria. Jest też możliwość sprawdzenia rozkładu dla wybranej stacji, w tym pobrania go do pamięci offline.

Każde połączenie posiada równie obszerny opis, informując nas o stacjach pośrednich i wszystkich innych, ważnych danych związanych z pociągiem i trasą. Stacje, połączenia jak i rozkłady możemy dodawać do ulubionych, tak aby mieć do nich szybszy dostęp. Dzięki opcjom możemy lepiej dopasować działanie programu do naszych potrzeb.

Wśród wad aplikacji należy wymienić przestarzały interfejs. Nie pasuje do nowych wersji iOS. Zawodzi także stabilność aplikacji, która co pewien czas losowo wyświetla błędy. Dodatkowo autorzy zbyt wolno reagują na zmiany w api poszczególnych przewoźników, przez co czasem nie mamy dostępu do rozkładów jazdy. Rozkłady Kolejowe dostępne są za darmo, stanowią przydatną bazę wiedzy o połączeniach, zwłaszcza jeżeli często podróżujemy pociągami różnych przewoźników.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań79
Data aktualizacji18 maj 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Rozkład Kolejowy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)