Konkurs „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody” już chyba na stałe zagościł na łamach naszego portalu. Akcja od pierwszej edycji cieszy się niebywałym zainteresowaniem i powodzeniem wśród coraz większej rzeszy uczestników. Nie inaczej było podczas ostatniej trzeciej edycji. Przypomnijmy na czym akcja polegała.

bETIiUvF

Wraz z Intelem przygotowaliśmy dla Was kilkanaście urządzeń, w tym notebooki, komputery stacjonarne, małe komputerki NUC i Intel Sticki, oczywiście nie zabrakło też smartfonów i tabletów. W ramach zabawy wytypowani przez nas uczestnicy otrzymywali sprzęt do testów, po czym publikowali wpisy na jego temat. W sumie sprzęt trafił do kilkudziesięciu naszych Czytelników, którzy następnie dzielili się na blogu testami, spostrzeżeniami i opiniami.

350173368865286081

W trzeciej już edycji zabawy zależało nam na wykorzystaniu sprzętu w środowiskach biznesowych przez osoby prowadzące własne działalności lub niewielkie firmy. Większość testowanego sprzętu była właśnie do tego celu przeznaczona, różnice polegały chociażby na innych, w większości lepszych warunkach gwarancji.

bETIiUvH

Jak zwykle nie zawiedliśmy się na Waszej aktywności. Publikacji powstało naprawdę dużo. Z pewnością duży wpływ na to miały ufundowane przez Intela atrakcyjne nagrody. Tym razem pierwsza trójka walczyła o urządzenie 2w1 Acer Swich 10E i dwa Intel Compute Sticki z Windowsem 10. Nie zapomnieliśmy też o komentujących wpisy. Dla pięciu z nich przygotowaliśmy zestawy gadżetów Intela wraz z firmowymi koszulkami i kubkami dobrychprogramów.

Tym trudniej było wyłonić zwycięzców. Zadanie do najłatwiejszych nie należało, jednak grono redakcyjne nie z takimi wyzwaniami sobie radziło. W końcu się udało :). Przedstawiamy Wam zwycięzców III edycji zabawy „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody”.

pierwsza nagroda w postaci urządzenia Acer Switch 10E wędruje do blogera macminik, doceniliśmy jego talent literacki i poczucie humoru (wpis Intel Compute Stick – Agent w hurtowni proszków)druga nagroda w postaci komputera Intel Compute Stick wędruje do blogera msnet za solidność i kompleksowość testów (seria Acer TravelMate P645-S)trzecia nagroda w postaci komputera Intel Compute Stick wędruje do blogera misiek440v2 za pomysłowe podejście do testów, rozumienie koncepcji histogramu i staranność (wpis Asus ZenFone 2 32GB)

Nagrody pocieszenia w postaci zestawów gadżetów za aktywność i konstruktywne komentarze otrzymują kolejno: zyrol81, KyRol, Farkas, WODZU, mielonka. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

bETIiUvN

To tyle w ramach podsumowania. Śledźcie nasz portal, z pewnością jeszcze nie raz nadarzy się okazja na wygranie cennych nagród. Nie zapominajcie też o naszych blogach, w których co miesiąc typujecie najfajniejsze wpisy, a my nagradzamy pięć z nich.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (30)
bETIiUwD