Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!

Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!

Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!
Redakcja
26.02.2016 21:03

Konkurs „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody” już chyba na stałe zagościł na łamach naszego portalu. Akcja od pierwszej edycji cieszy się niebywałym zainteresowaniem i powodzeniem wśród coraz większej rzeszy uczestników. Nie inaczej było podczas ostatniej trzeciej edycji. Przypomnijmy na czym akcja polegała.

Wraz z Intelem przygotowaliśmy dla Was kilkanaście urządzeń, w tym notebooki, komputery stacjonarne, małe komputerki NUC i Intel Sticki, oczywiście nie zabrakło też smartfonów i tabletów. W ramach zabawy wytypowani przez nas uczestnicy otrzymywali sprzęt do testów, po czym publikowali wpisy na jego temat. W sumie sprzęt trafił do kilkudziesięciu naszych Czytelników, którzy następnie dzielili się na blogu testami, spostrzeżeniami i opiniami.

350173368865286081

W trzeciej już edycji zabawy zależało nam na wykorzystaniu sprzętu w środowiskach biznesowych przez osoby prowadzące własne działalności lub niewielkie firmy. Większość testowanego sprzętu była właśnie do tego celu przeznaczona, różnice polegały chociażby na innych, w większości lepszych warunkach gwarancji.

Jak zwykle nie zawiedliśmy się na Waszej aktywności. Publikacji powstało naprawdę dużo. Z pewnością duży wpływ na to miały ufundowane przez Intela atrakcyjne nagrody. Tym razem pierwsza trójka walczyła o urządzenie 2w1 Acer Swich 10E i dwa Intel Compute Sticki z Windowsem 10. Nie zapomnieliśmy też o komentujących wpisy. Dla pięciu z nich przygotowaliśmy zestawy gadżetów Intela wraz z firmowymi koszulkami i kubkami dobrychprogramów.

Tym trudniej było wyłonić zwycięzców. Zadanie do najłatwiejszych nie należało, jednak grono redakcyjne nie z takimi wyzwaniami sobie radziło. W końcu się udało :). Przedstawiamy Wam zwycięzców III edycji zabawy „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody”.

pierwsza nagroda w postaci urządzenia Acer Switch 10E wędruje do blogera macminik, doceniliśmy jego talent literacki i poczucie humoru (wpis Intel Compute Stick – Agent w hurtowni proszków)druga nagroda w postaci komputera Intel Compute Stick wędruje do blogera msnet za solidność i kompleksowość testów (seria Acer TravelMate P645-S)trzecia nagroda w postaci komputera Intel Compute Stick wędruje do blogera misiek440v2 za pomysłowe podejście do testów, rozumienie koncepcji histogramu i staranność (wpis Asus ZenFone 2 32GB)

Nagrody pocieszenia w postaci zestawów gadżetów za aktywność i konstruktywne komentarze otrzymują kolejno: zyrol81, KyRol, Farkas, WODZU, mielonka. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

To tyle w ramach podsumowania. Śledźcie nasz portal, z pewnością jeszcze nie raz nadarzy się okazja na wygranie cennych nagród. Nie zapominajcie też o naszych blogach, w których co miesiąc typujecie najfajniejsze wpisy, a my nagradzamy pięć z nich.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)