Rozszerzenie Klątwa Naxxramas dla Hearthstone Blizzarda już do pobrania

Rozszerzenie Klątwa Naxxramas dla Hearthstone Blizzarda już do pobrania

23.07.2014 09:49, aktualizacja: 23.07.2014 10:08

Darmowa karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft, która zadebiutowała na początku roku, szybko zyskała uznanie fanów nie tylko produkcji firmy Blizzard, stając się nawet propozycją turniejową. Producenci naturalnie nie zamierzali spoczywać na laurach i wysłuchali uwag grających, domagających się m.in. nowych kart. Sporo nowości niesie pierwsze rozszerzenie dla produktu, dostępna już do pobrania Klątwa Naxxramas.

Hearthstone: Curse of Naxxramas Cinematic Trailer

Wszystkie 30 nowych zagrań obejrzeć można na Facebookowym profilu dzieła, szykując się do zmiany taktyki z wykorzystaniem świeżych opcji w ramach zmodyfikowanych talii. Przede wszystkim jednak Naxxramas to wyjście naprzeciw potrzebom lubiących bawić się w pojedynkę. Tryb fabularny poszerzono o pięć rozdziałów, z których pierwszy, czyli Rewir Arachnidów, jest do sprawdzenia już teraz. Przez miesiąc pozostanie darmowy, po czym tak jak za kolejne, wprowadzane stopniowo, należało będzie niestety za niego zapłacić, wydając na to prawdziwe pieniądze albo złoto zdobywane w trakcie rozgrywki. Wystarczy niemniej przynajmniej raz w tym czasie zmierzyć się ze złymi pajęczakami, aby do premierowego skrzydła można było bezpłatnie powracać ile się tylko potem chce.

Domyślna cena za starcia z Arachnidamia, a także późniejsze Rewiry (Zarazy, Zbrojnych, Konstruktów plus Legowisko Żmija Mrozu) to niecałe 6 euro lub 700 sztuk złota z gry. Naturalnie przewidziano jednak także promocyjne zestawy dwóch rozdziałów za 8,99 euro, trzech za 13,99, czterech za 17,99 oraz pięciu za 21,99. Kolejne części nowej przygody mają być udostępniane w odstępach tygodniowych. Niosą potężnych bossów.

Pierwszy z nich to nieumarły nerubianin Anub'Rekhan, którego pokonanie daje dwie karty Upiorny pajęczak i w podobny sposób w późniejszym czasie uzyskuje się dostęp do lepszych zagrań. Rewir Arachnidów to w sumie 3 mocnych przeciwników do zgładzenia, wliczając w to Wielką Wdowę Ferlinę (do uzyskania tutaj są Władcy nerub'arów), a także pajęczycę Maexxnę (dającą Nerubiańskie jaja). Do tego dochodzą specjalne wyzwania klasowe, również dające dodatkowe karty, plus wyższy poziom trudności dla śmiałków. Dodatek jest dostępny także dla wersji iOS (tylko iPad). Możecie ją pobrać z naszej bazy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)