RPG Duke Nukem: Mass Destruction w produkcji?

RPG Duke Nukem: Mass Destruction w produkcji?

03.02.2014 10:03

Pod koniec stycznie Duke Nukem kończył 18 lat i aż dziwne, że z takiej okazji zabrakło jakichkolwiek ciekawych ogłoszeń, co do przyszłości wygadanego bohatera. Interceptor Entertainment, które niedawno odświeżało klasyczne Rise of The Triad, a w rękach ma i licencję na robienie gier z muskularnym blondynem, też przespało urodziny herosa, ale możliwe, iż tylko pozornie. W sieci przez chwilę mignęły bowiem informacje o projekcie Duke Nukem: Mass Destruction studia. Jego strona internetowa w tej chwili nie działa.

350046569317427137

Pod zdjęciem charakterystycznej gumy do żucia widniał tam zaszyfrowany tekst, który fani oczywiście bardzo szybko rozgryźli. Była w nim mowa o grze na sprzęty nowej generacji, PC oraz PlayStation (w domyśle 4), napędzanej technologią Unreal Engine. Zapowiadano jednak nie kolejną strzelankę FPP, lecz RPG akcji, z kamerą zawieszoną nad głową Duke'a. Nukem ratować ma podobno prezydenta z rąk przebrzydłych Kyrrów z planety Kyrron (pomyślcie o Stroggach z serii Quake), zdobywając coraz to lepsze uzbrojenie i punkty doświadczenia, które zainwestuje w kolejne przydatne umiejętności.

Co modne, witryna wyświetlała na górze również licznik. Za niecały miesiąc mieliśmy ujrzeć już konkretne ogłoszenie. Warto zaznaczyć, że miłośnicy stanowiącego postrach kosmitów zabijaki wciąż czekają na Duke Nukem: Reloaded, czyli przeróbkę hitu z 1996 roku. Ta też miała zostać zrealizowana siłami Interceptor Entertainment.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)