Samsung Galaxy 551 — telefon na każdą kieszeń

Samsung Galaxy 551 — telefon na każdą kieszeń

Redakcja
22.04.2011 14:53, aktualizacja: 22.04.2011 21:00

W naszym labie kolejna recenzja. Do naszych rąk trafił Samsung Galaxy 551 — mały telefon z fizyczną klawiaturą QWERTY.

Linia telefonów i tabletów Galaxy jest obecna na rynku od 2009 roku i nie trzeba chyba nikomu przedstawiać tej rodziny produktów. Flagowa marka Samsunga jest mocno promowana przez producenta i wciąż zyskuje popularność wśród użytkowników o różnej zasobności portfela. Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu podchodziłem z rezerwą do telefonów tego producenta. Test modelu Samsung Galaxy 551 był bardzo dobrą okazją do tego, abym skonfrontował swoje poglądy na ich temat z rzeczywistością. I już od pierwszych chwil telefon wydał mi się produktem przyciągającym uwagę. Samsung Galaxy 551 to telefon o kompaktowych wymiarach, wyposażony w fizyczną klawiaturę QWERTY, i pracujący pod kontrolą mojego ulubionego systemu dla urządzeń mobilnych — Android. Dobrze się zapowiada, ale czy przekona do siebie sceptyka?

O tym czy Galaxy 551 przekonał sceptycznie nastawionego redaktora dowiecie się w artykule Samsung Galaxy 551 — telefon na każdą kieszeń.

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję etui Smart Cover do tabletu iPad2, telefonu Nokia E7, komputera All-in-One MSI WindTop AE2420, urządzenia NETGEAR Push2TV czy historię przygody miłośnika Windows z iPadem 2.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)