Samsung Galaxy M – trwają już prace nad dwoma smartfonami z zupełnie nowej serii

Samsung Galaxy A5.
Samsung Galaxy A5.

11.11.2018 11:53

W ofercie Samsunga ma pojawić się zupełnie nowa linia smartfonów. Będzie ona składać się z niedrogich urządzeń, które będą starały się zapewnić dobrą specyfikację. Pierwsze modele mogą zadebiutować już niebawem.

Nowa seria ma nazywać się Galaxy M. Portfolio dostępnych smartfonów będzie zawierać urządzenia zbliżone do modeli z innych budżetowych linii Samsunga – Galaxy J, Galaxy On i Galaxy C. W związku z tym, możliwe, że wymienione serie zostaną wygaszone i zastąpione wyłącznie przez smartfony z literką M w nazwie.

Samsung ma już pracować nad dwoma nowymi smartfonami z Galaxy M. Pierwszy model obecnie znany jest pod nazwą SM-M205F, drugi to SM-M305F. Według serwisu Sammobile mogą one zadebiutować na rynku jako Galaxy M20 i Galaxy M30. Co więcej, nowe dwucyfrowe nazewnictwo może zostać przeniesione na inne serie, także na linię Galaxy A.

Samsung Galaxy M20 ma pojawić się w dwóch podstawowych wersjach – 32 i 64 GB na dane użytkownika. Z kolei Galaxy M30 będzie dostępny w wariancie 64 i 128 GB. Oba modele otrzymają obsługę dwóch kart SIM i będą celować w niską półkę cenową. Najpewniej zostaną wyposażone w wyświetlacze LCD. Ekrany Super AMOLED będzie przeznaczone dla linii Galaxy A i wyższych. Niestety, nie znamy jeszcze bardziej szczegółowych informacji.

Ważnym czynnikiem, który może przesądzić o sukcesie nowej linii smartfonów, będzie niska cena. Samsungi z niskiej i średniej półki często potrafią być droższe od konkurencyjnych produktów Huaweia czy Xiaomi. Taka polityka cenowa może w dłuższej perspektywie doprowadzić do niższej sprzedaży. Warto zauważyć, że Samsung jest największym producentem smartfonów na świecie, ale to Huawei i Xiaomi osiągają ostatnio ogromne wzrosty. W związku z tym, zapowiada się całkiem interesująca rywalizacja, który może przynieść obniżkę cen smartfonów Samsunga z niskiej i średniej półki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)