bErwbJIR

Save the Date

Strona głównaWindowsGryPrzygodoweSave the Date
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Save the Date to nieskomplikowana na pierwszy rzut oka przygodówka, w której to zamiast szukać przedmiotów pomocnych przy rozwiązywaniu różnych zagadek zwyczajnie wybieramy jedną z kilku prezentowanych nam w danej chwili opcji. Ich wybór buduje fabułę oraz bezpośrednio przekłada się na dalszy rozwój akcji.

bErwbJIT

Założenie produkcji jest pozornie proste, bowiem należy umówić się z wymarzoną dziewczyną na randkę. Gracz wraz z kolejnymi, nie bójmy się użyć tego słowa, śmiertelnymi porażkami odkrywa mroczną prawdę leżącą u podstaw projektu…

Eksperymentalna gra daje naprawdę wiele do myślenia wprowadzając nowe wątki oraz opcje w miarę jak poświęcamy czas na obmyślanie kolejnych scenariuszy działania i główkujemy o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

Tytuł cechuje się skromną, ale ciekawą oprawą graficzną, jak również miłym dla ucha udźwiękowieniem. To propozycja po angielsku, ale słownictwo w grze jest na tyle nieskomplikowane, że nawet podstawowa znajomość języka pozwoli na delektowanie się niezwykle zakręconą koncepcją randkowania ;-).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Save the Date nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
ProducentChris Cornell
Liczba pobrań1 422
Data aktualizacji12 lip 2013
Rozmiar pliku16.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErwbJJP