Seks roboty coraz bardziej realistyczne. Trudno odróżnić je od prawdziwych kobiet

Seks roboty coraz bardziej realistyczne. Trudno odróżnić je od prawdziwych kobiet

Seks roboty są coraz bardziej realistyczne [fot. Getty Images/ Gabe Ginsberg / Contributor]
Seks roboty są coraz bardziej realistyczne [fot. Getty Images/ Gabe Ginsberg / Contributor]
Karolina Modzelewska
13.01.2021 10:01, aktualizacja: 14.01.2021 10:29

Wśród nabywców seks robotów, najbardziej pożądane modele to te, które są niezwykle realistyczne. To niemałe wyzwanie dla ich producentów, ale jak wynika z materiałów prasowych firmy RealDoll, zaawansowane technologie i AI pozwalają tworzyć urządzenia, których praktycznie "nie można odróżnić od prawdziwej kobiety".

Firma RealDoll właśnie zaprezentowała jedno ze swoich ostatnich osiągnięć. Jest to zaawansowany seks robot, który oprócz standardowych funkcji posiada bardzo dobre zdolności komunikacyjne. Seks lalka została zaprezentowana w krótkim materiale filmowy, opublikowanym przez przedstawiciela firmy o pseudonimie Brick Dollbanger.

Seks robot, który rozmawia

Na nagraniu widać robota z burzą blond włosów, ubraną w czerwoną, obcisłą sukienkę, która opowiada o swoim wolny czasie spędzonym z Brickiem. W opowieści nie brakuje nawiązań do erotycznych eksperymentów i ekscytujących momentów, których miała doświadczyć "para". Lalka wspomina również o trójkącie z Harmony, czyli z flagowym modelem RealDoll.

Lalka Harmony powstała w 2018 roku, a jedną z jej wielu zalet była możliwość prowadzenia rozmów, co wywołało sporo entuzjazmu wśród jej nabywców. Podobnie jest i tym razem. Opublikowany materiał wideo był impulsem do licznych dyskusji na temat przyszłości seks robotów. Komentujący pisali: "założę się, że w ciągu następnych 10-lat te lalki będą wyglądać znacznie bardziej realistycznie niż sądzimy", "nie mogę się doczekać, aż nie będę w stanie odróżnić seks laki od prawdziwej kobiety", "przyszłość jest tutaj".

Firma RealDoll z siedzibą w San Marcos w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych wykorzystuje sztuczną inteligencję do produkcji najbardziej realistycznych lalek erotycznych na świecie. Na rynku dostępne są m.in. lalki Harmony i Tanya (najnowszy model), a projektanci pracują nad kolejnym, zaawansowanym modelem o nazwie Serenity. W tworzonych urządzeniach wykorzystują aplikacje łączące się z AI, które wysyłają informacje zwrotne do programistów. Dzięki temu lalki zapamiętują wzorce mowy swoich użytkowników, a także uczą się ich specyfiki

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (408)