bDZniGMl

Shareaza2.7.10.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shareaza to popularny klient p2p pozwalający na połączenie sięnawet do czterech oddzielnych sieci p2p (eDonkey2000, Gnutella,BitTorrent i Gnutella2) dając dostęp do setek tysięcy różnorodnychużytkowników w obrębie jednej aplikacji.

bDZniGMn

Dużym walorem narzędziajest możliwość wyszukiwania i pobierania tego samego pliku z wielusieci jednocześnie. Ciekawą opcją oferowaną przez Shareazę są tzw.kolekcje grupujące podglądy okładek, opisy czy listy piosenek wjedną, kompletną paczkę. Wyszukując taką kolekcję, wystarczykliknąć na listę plików, aby móc zacząć pobierać. Poza tym,aplikacja oferuje takie funkcje jak podglądy komentarzyużytkowników i ich ocen, możliwość wyszukiwania w wielu zakładkach,obsługę skórek, wtyczek oraz znacznie więcej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Shareaza 2.7.10.2wersja stabilna (32-bit)
Shareaza 2.7.10.2wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.214 ocen
ProducentShareaza
Liczba pobrań170 862
Data aktualizacji19 wrz 2017
Rozmiar pliku6.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZniGMS
bDZniGNj