Sigils of Elohim na weekend

Sigils of Elohim na weekend

Sigils of Elohim na weekend
Rafał Szramowiat
24.10.2014 17:45, aktualizacja: 31.10.2014 09:53

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Sigils of Elohim - prostą w zasadach i łatwą w opanowaniu układankę będącą pewnego rodzaju wstępem, a zarazem zapowiedzią planowanej do wydania już niebawem gry The Talos Principle od Croteam – twórcy serii strzelanek Serious Sam.

The Talos Principle ma stanowić nowatorskie połączenie gry pierwszoosobowej z filozoficzną łamigłówką ze zdecydowanym naciskiem na myślenie i łebskie podejście do stawianych przed graczem zadań. Gra ma być odpowiednikiem słynnego Portalu połączonego z Witness.

Sigils of Elohim - Launch Trailer

Samo zaś Sigils of Elohim przypomina nieco kultowego Tetrisa, z tą jednak różnicą, że klocki o tetrisowych kształtach nie spadają z nieba lecz dobieramy je z zadanego zbioru według własnego uznania. Naszym celem jest wypełnienie nimi ściśle określonej przestrzeni przy założeniu, że wykorzystamy je wszystkie i nie pozostawimy żadnego pustego pola.

W grze oddano do dyspozycji nieskończoną możliwość powtórzeń każdego układu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zabawa zawsze odbywa się na czas, dawka emocji każdorazowo jest odpowiednio wysoka.

Mimo przejrzystości oraz prostoty jaką tytuł prezentuje, stanowi on ciekawe połączenie aspektów logicznych z umiejętnością szybkiego planowania i podejmowania trafnych decyzji. Ponadto wymaga od gracza sporej spostrzegawczości i koncentracji przez co powinien przypaść do gustu zwolennikom komputerowych łamigłówek.

Grę Sigils of Elohim można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy, a przy okazji także do udziału w ogólnopolskim badaniu graczy #jestemgraczem!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)