Skype, Facebook i konto Microsoft w końcu w jednym komunikatorze

Skype, Facebook i konto Microsoft w końcu w jednym komunikatorze

14.09.2012 12:22

Integracja Facebooka z komunikatorem Skype nowością nie jest, połączenia konta Skype z kontem Windows też się spodziewaliśmy. Oto jest wszystko w jednym komunikatorze — w wersji 5.11 beta, która właśnie wyszła z „garażu”.

Wersja testowa komunikatora pozwala zalogować się danymi konta w usługach Microsoftu i danymi Facebooka, pozwala także połączyć te konta z istniejącym już kontem Skype i umieścić wszystkich znajomych na jednej liście kontaktów. To na razie eksperymentalna funkcja komunikatora i ostateczny wygląd listy znajomych jeszcze zdąży się zmienić. W praktyce oznacza to, że za pośrednictwem tego komunikatora można prowadzić rozmowy ze znajomymi z Facebooka, Messengera, Xbox Live czy Hotmaila (Outlook.com).

Obraz

Poza tym Skype zyskał nowy wygląd, który ma być czytelniejszy, bardziej „płaski” i z którego znikło kilka niepotrzebnych elementów, na przykład licznik dostępnych kontaktów. Nowością jest z kolei możliwość przejrzenia historii wykorzystanych awatarów i powrót do starego zdjęcia.

Skype 5.11 beta można pobrać z naszego portalu dla Windowsa i OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)