r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

slither.io 1.5.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

slither.io to gra zręcznościowa, nawiązująca do kultowego "wężyka". Rozgrywkę prowadzimy przez internet, sterując wężem, pomagając mu rosnąć i uważając, by nie zderzyć się z wężami innych graczy.

Galeria programu

Aby rozpocząć zabawę, wystarczy mieć połączenie z internetem i podać swój nick. Następnie trafimy na kosmicznie wyglądającą planszę, na której rozsiane są drobne kulki w różnych kolorach. Sterowanie wężem zaczniemy, gdy będzie on bardzo mały, a połykając kolejne kulki nasza postać będzie się stawała coraz dłuższa i grubsza. Tutaj jednak pojawia się kolejne wyzwanie, czyli węże innych graczy. Zderzenie z nimi będzie oznaczało koniec gry, dlatego trzeba tak manewrować, aby wyhodować własnego węża i jednocześnie nie paść ofiarą innych graczy. Na danej planszy można spędzić dowolną ilość czasu, ogranicza go tylko kolizja z innym wężem.

r   e   k   l   a   m   a

Gra jest dostępna za darmo, oferuje bardzo prostą rozgrywkę, ale ale jest też wciągająca i może dostarczyć rozrywki na długie godziny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.04.2017 08:40

Hej ja tylko grałam jeden na mnie wpadnę to on powinien nie Żyć a nie ja już w to niezastąpiony na tablecie na kompie ani na telefonie.

  #1 17.05.2016 09:54

głupia gra nie podoba mi się bo się ścina

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.