slither.io 1.5.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

slither.io to gra zręcznościowa, nawiązująca do kultowego "wężyka". Rozgrywkę prowadzimy przez internet, sterując wężem, pomagając mu rosnąć i uważając, by nie zderzyć się z wężami innych graczy.

Aby rozpocząć zabawę, wystarczy mieć połączenie z internetem i podać swój nick. Następnie trafimy na kosmicznie wyglądającą planszę, na której rozsiane są drobne kulki w różnych kolorach. Sterowanie wężem zaczniemy, gdy będzie on bardzo mały, a połykając kolejne kulki nasza postać będzie się stawała coraz dłuższa i grubsza. Tutaj jednak pojawia się kolejne wyzwanie, czyli węże innych graczy. Zderzenie z nimi będzie oznaczało koniec gry, dlatego trzeba tak manewrować, aby wyhodować własnego węża i jednocześnie nie paść ofiarą innych graczy. Na danej planszy można spędzić dowolną ilość czasu, ogranicza go tylko kolizja z innym wężem.

Gra jest dostępna za darmo, oferuje bardzo prostą rozgrywkę, ale ale jest też wciągająca i może dostarczyć rozrywki na długie godziny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 22.06.2018 13:03

zła gierka bo się zawiesza i co 10 - 20 sekund coś mi psuje gre i pokazuje że przegrałem :/

  #2 11.04.2017 08:40

Hej ja tylko grałam jeden na mnie wpadnę to on powinien nie Żyć a nie ja już w to niezastąpiony na tablecie na kompie ani na telefonie.

  #1 17.05.2016 09:54

głupia gra nie podoba mi się bo się ścina