Sloth Patrol na weekend

Sloth Patrol na weekend

Rafał Szramowiat
16.08.2013 18:50, aktualizacja: 26.09.2013 16:21

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Sloth Patrol - wymagającą ponadprzeciętnych zdolności zręcznościowych oraz niesamowitej szybkości reakcji grę zręcznościową, w której zasiadamy za sterami małego statku kosmicznego. Naszym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe zestrzeliwując jak największą liczbę wrogich jednostek przy jednoczesnym podbijaniu dorobku punktowego.

Bawić możemy się w dwóch trybach. Pierwszy to klasyczny Survival czyli za wszelką cenę unikamy ataków wrogich statków, drugi zaś przy takich samych założeniach wprowadza elementy fabuły. Okazuje się, że gdzieś w odległej galaktyce mroczne oposy budują broń przeciw znienawidzonym leniwcom, co oczywiście jest pastiszem filmów z serii Gwiezdne Wojny. Jeden dzielny zwierzak, w którym moc jest leniwa, przeciwstawia się agresorowi ruszając do boju.

Sloth Patrol Launch Trailer

Gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas strącić na ekranie niż na sztuczną inteligencję przeciwników. Gonią oni ciągle za nami, a głównym problemem jest nie tyle ich zbijanie, bowiem zbytnio wytrzymałe nie są, co unikanie kolejnych zmasowanych natarć.

Porażka boli, gdyż w grze ma się tylko jedno życie, a utrata statku oznacza najzwyczajniej w świecie zaczynanie wszystkiego od początku. Dla ułatwienia na planszach często można spotkać wybuchające bomby, okazjonalnie pojawią się również różnego rodzaju dopalacze jak spowolnienie czasu czy szybszy strzał. Opanować zdenerwowanie pomaga spokojna muzyka, kojąca nerwy, zaś skoncentrować się na akcji pozwala oszczędna, ale efektowna grafika.

Grę Sloth Patrol można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Renegade X na weekend
Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)