r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

smartUp Gestures 5.0.868

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

smartUp Gestures to dodatek do przeglądarki Google Chrome, który pozwala dodać do niej funkcjonalność gestów myszy. Aplikacja oferuje wiele gotowych schematów działania, które można jednak dowolnie edytować.

Interfejs ustawień nie wygląda może przesadnie nowocześnie, jednak pozostaje funkcjonalny i czytelny. Menu z lewej strony pozwala przełączać się pomiędzy najważniejszymi elementami opcji i właściwie konfigurować sposób interpretacji gestów wykonywanych myszą podczas przeglądania Internetu.

Domyślnie gesty wykonywać należy przy jednoczesnym przyciśnięciu prawego przycisku myszy, jednak ustawienia pozwalają wybrać również przycisk środkowy. Dzięki gestom będziemy mogli między innymi wygodniej odświeżać strony, przełączać się pomiędzy kartami czy nawet decydować w jaki sposób zapisać obrazki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skróty klawiszowe w Chrome: znane kombinacje i obsługa gestami myszy

35
25.07.2017  •  Oskar Ziomek

Google Chrome to dziś najpopularniejsza desktopowa przeglądarka. Wiele osób wykorzystuje ją więc codziennie do pracy czy zabawy, ale bardzo możliwe, że nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak wiele obsługuje skrótów klawiszowych, które mogą ułatwić codzienną obsługę. Znane większości osób otwieranie nowej karty z użyciem Ctrl+t, czy też przeszukiwanie zawartości strony po wciśnięciu Ctrl+f to tylko dwa spośród ponad 60 obsługiwanych tu skrótów. Postanowiliśmy więc zebrać w jednym miejscu kilka propozycji, które naszym zdaniem w codziennej pracy mogą okazać się najbardziej pomocne.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.