Smite na weekend: wciel się w starożytne bóstwo i spotkaj z Minotaurem

Smite na weekend: wciel się w starożytne bóstwo i spotkaj z Minotaurem

Smite na weekend: wciel się w starożytne bóstwo i spotkaj z Minotaurem
Rafał Szramowiat
31.01.2015 09:35

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Smite – wysokiej jakości darmową produkcję MOBA w dobrej, nawiązującej do starożytnej mitologii oprawie, opartą na schemacie znanym z Defense of the Ancients, popularnej modyfikacji dla Warcrafta III.

Smite to gra nie byle jaka, bowiem stworzona została przez Hi-Rez Studios, znane z takich sieciowych strzelanek jak Tribes: Ascend czy Global Agenda. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry akcji i strategii, ale także w dużej mierze odnosi się do aspektów zręcznościowych.

SMITE - Gameplay & Features

Rozgrywka koncentruje się na potyczkach między zespołami zbudowanymi z graczy wcielonych w starożytne bóstwa. Walki odbywają się na symetrycznych, w sumie niewielkich rozmiarów mapach, na których do wspólnej rywalizacji przystępują drużyny składające się z różnego rodzaju bohaterów o indywidualnych zdolnościach, cechach i unikalnych mocach.

Ekipy każdorazowo walczą o dominację starając się jak najszybciej dotrzeć do bazy przeciwnika i zwycięsko wyjść z ostatecznej potyczki z Minotaurem. Zanim do tego jednak dojdzie czeka nas przejście przez obowiązkowy samouczek. Warto przy tym zwrócić uwagę, że gra oferuje bardzo rozbudowany tryb Practice, w którym mniej wprawieni gracze, najlepiej przed przystąpieniem do głównej rozgrywki, mogą poznać wszelkie arkana walki i zmierzyć się z komputerowymi przeciwnikami.

W grze można również skorzystać ze specjalnego sklepu, gdzie za zdobyte złoto nabędziemy przydatne przedmioty, zwiększymy moc, siłę fizyczną czy poprawimy zdolności obronne. Koszt konkretnych wspomagaczy uzależniony jest od ich potęgi oraz stopnia przydatności. Autorzy nie zapomnieli także o systemie mikropłatności ;-), ale korzystanie z nich w przypadku Smite nie ogrywa tak znaczącej roli jak dzieje się to w przypadku innych produkcji.

Smite to energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, ciekawa sceneria, dynamizm starć, szereg dostępnych trybów, doskonała oprawa audiowizualna oraz wysoki stopień grywalności podbity dodatkowo aspektem zręcznościowym, to tylko niektóre z mocnych stron tego tytułu.

Grę Smite można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (11)