Snapseed na Androida dostał aktualizację – pierwszą od 2018 roku. Lista zmian zaskakuje

Snapseed na Androida dostał aktualizację – pierwszą od 2018 roku. Lista zmian zaskakuje

Snapseed na Androida dostał aktualizację, fot. Oskar Ziomek
Snapseed na Androida dostał aktualizację, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
17.03.2020 17:18, aktualizacja: 17.03.2020 17:45

Znany i lubiany edytor zdjęć Snapseed na Androida dostał pierwszą od 2018 roku aktualizację. Co prawda nie wnosi ona do aplikacji przełomowych zmian, ale może stanowić potwierdzenie, że producent pamięta o programie i w najbliższym czasie nie chce zapomnieć o jego utrzymywaniu, czego akurat w przypadku Google'a możnaby się obawiać.

Na nową wersję Snapseeda zwrócił uwagę serwis Android Police. To pierwsza aktualizacja od 2018 roku. W Sklepie Play można przeczytać, że nowością jest obsługa ciemnego motywu w ustawieniach i poprawki błędów. Ciemny motyw jest tu jednak dostępny od dawna, a jak ustalono – po aktualizacji i tak ignoruje systemowe ustawienia Androida 10. Wspominanie go wśród nowości w aplikacji jest więc niezrozumiałe.

Snapseed dostał aktualizację, która... niewiele zmienia, fot. Oskar Ziomek.
Snapseed dostał aktualizację, która... niewiele zmienia, fot. Oskar Ziomek.

Z kolei poprawki błędów są tak ogólnym pojęciem, że trudno wymieniać konkretne modyfikacje bez dodatkowych informacji. Android Police dodaje, że zmiany mogą być związane z sugerowanymi wcześniej pracami nad sprawniejszą obsługą plików RAW i zgodnością z formatami obsługiwanymi przez najnowsze sprzęty. Koniec końców jednak, Snapseed dostał więc aktualizację, która na pierwszy rzut oka po prostu nic nie zmienia.

Warto jednak pamiętać, że nawet bez opisywanej aktualizacji Snapseed pozostaje jednym z ciekawszych i najsprawniej działających darmowych edytorów zdjęć mobilnych. Mnogość opcji pozwala tu poprawiać zdjęcia na różne sposoby, w tym korzystać z gotowych propozycji zmiany wyglądu grafik.

Snapseed na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)