Snapseed 2.18

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Snapseed to przejęta i rozwijana przez firmę Google aplikacja do edycji zdjęć. Popularność zapewnił jej dobrze pomyślany interfejs i narzędzia oraz spora ilość filtrów.

Aplikacja do działania nie wymaga zakładania konta, ani logowania się. Zaraz po starcie przystępujemy do wyboru grafiki, którą chcemy edytować. Możemy również skorzystać z funkcji aparatu. Opcje edycji podzielono na dwa ekrany, zbiór narzędzi oraz filtrów.

Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy między innymi takie opcje jak: winietowanie, usuwanie plam, wybiórcza korekta, czy też wywołanie RAW. Korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne, spora w tym zasługa interfejsu dopasowanego do nowych standardów systemu Android.

Filtry podzielono na 12 kategorii, dzięki czemu każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Dodatkowo w ich efekt możemy edytować już po nałożeniu odpowiednich zmian. Całość poza zapisaniem w pamięci urządzenia w łatwy sposób udostępnimy za pomocą mediów społecznościowych.

Snapseed to jedna z lepszych i do tego całkowicie darmowych aplikacji do szybkiej edycji zdjęć spośród dostępnych dla systemu Android.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapseed 2.18 z nowym, jasnym interfejsem i filtrami

8
21.09.2017  •  Anna Rymsza

Snapseed to bardzo dobra aplikacja graficzna. Z wydaniem wersji 2.18 jednak zmieniła się nie do poznania. Ciemny interfejs z galerią filtrów ustąpił miejsca jasnemu i lekkiemu, podzielonemu na kilka części, co znacznie ułatwia nawigację. W nowym Snapseedzie interfejs został podzielony na „Style”, „Narzędzia” i „Eksport”. Na wstępie zobaczymy „Style”, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do najczęściej używanej części aplikacji. W narzędziach zaś znajdziemy wszystkie dodatkowe operacje, jak możliwość retuszu, efekty, kadrowanie i zniekształcenia zdjęć. Wybór jest łatwy i trzeba pochwalić…

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
06.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Siemandero80   6 #1 22.11.2016 19:27

Aplikacja jest poprostu rewelacyjna. Marzy mi się by pojawiła się na Windowsa. Ciekawe czy będzie dostepna

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu